Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mást is ennyire megbámulnak...

Mást is ennyire megbámulnak az utcán?

Figyelt kérdés
Komolyan már nem szeretek egyedül mászkálni az utcákon annyira bámulnak az emberek. 18 éves lány vagyok, általában fekete cuccokban szoktam járni, a hajam is fekete. Nem szoktam miniszoknyában meg kivágott cuccokban flangálni. De nem az, hogy egyesek annyira megbámulnak, hogy fura, hanem kb minden szembejövő ember (vagyis inkább férfiak) annyira megbámulnak, hogy már nekem kínos. Mást is ennyire bámulnak, vagy csak engem?
2013. márc. 9. 13:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül ezzel a problémával. Lányom (aki tényleg jól néz ki, magas is, de egyáltalán nem kirívó az öltözködése-viselkedése) dühöng emiatt. Kb. 15 éves kora óta problémázik ezen (most 26) már csak autóval közlekedik, annyira utálja ezt a helyzetet. Mondtam Neki, hogy én 49 vagyok, de még most is bámulnak időnként (na, jó nem a huszonévesek és nem is kell feltétlenül észrevenni), de le kell küzdeni ezt a problémát. Sajnos Ő még be is szokott szólni... Mindketten sötét napszemüvegben járunk emiatt amikor csak lehet. Egyébként én, mint nő is megnézem a csinos/szép, különleges nőket akár egy cipő, akár egy ruha - vagy bármi miatt. Jól esik a szemnek a kellemes/különleges látvány. Nyugodj meg, minden rendben! Emelt fővel nézz másfelé. :)
2013. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

engem is nagyon megbámulnak sajnos, remélem nem azért, mert megbotránkoznának rajtam. pedig nincs rajtam semmi bámulni való, tényleg. :)


nekem is nagyon kinos a helyzet, ezért ha tehetem, inkább busszal megyek valahova. amikor bámulnak, úgy teszek, mintha nem venném észre őket természetesen.


egyébként én is nő létemre meg szokatam nézni más nőket, figyelem, hogyan öltöznek fel, a smikjüket, a hajukat, cipőjüket. pasit azért ritkábban bámulok már, nehogy félreértse a helyzetet. :) és a barátom, párom miatt.

2013. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

megnyugtató,hogy ez nem csak engem zavar.

én elég átlagosan öltözködök:farmer,sportcipő vagy tornacipő,és ilyen sportosabb kicsit mintás pólók.

nagyon idegesít,hogy folyton megbámulnak,így sincs semmi önbizalmam,nem tudom eldönteni,hogy tetszek e nekik azért bámulnak vagy mert ilyen csúf vagyok. ha a barátommal vagyok,akkor is megámulnak,legtöbbször a nők. :S

2013. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

bisztos azért néznek meg mert szép vagy.


nagyon sok pasinak bejön a hosszú szép fekete haj :D. és fiatal is vagy, ezért is bámulhatnak.

2013. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Engem is zavar. Mondjuk nekem fenékig érő hajam van,így adok némi okot a bámulásra,de akkor is csinálják,ha felkötöm a hajam és nem látszik a hossza. A múltkor egy kereszteződésben majdnem balesetet csináltam és ez eléggé kiakasztott. A sofőr elég hosszan bámult és már rég piros volt a lámpa,és belehajtott a kereszteződésbe. Ezen a szinten aggasztó is a dolog,pedig az ég világon semmi feltűnő nem volt rajtam. Kiakadok az ilyenektől.
2013. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Azt nem tudom, hogy a lányokat zavarja-e, de a férfiak 99%-a megnézi a csinos hölgyeményeket az utcán, hisz legyen már valami örömünk is az életben :D

És igen, addig örülj, ameddig megnéznek, mert...

Egyébként biztosan állítom, hogy miután megnéztek nem fognak rád emlékezni (ez valamiféle reflexnek is felfoghatod :D ). 17/F

2013. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
itt a tavasz! :) a pasik minden nőt megnéznek, főleg, ha az rájuk néz. Ne nézz oda, nézz előre vagy a földre, ha ennyire zavar, vagy mosolyogj rájuk
2013. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Engem is szoktak, mondjuk én szeretek rövid szoknyában járkálni, meg ilyesmik :D

De néha zavaró, mert ha jön velem szembe az utcán pár hapek és túlságosan bámulnak akkor nem tudok hová nézni. Ha csak egy autóból bámulnak meg, akkor nem túlzottan zavar.

Egyébként megjegyzem, hogy bár néha kellemetlenül érzem magam emiatt, azért tulajdonképpen nem bánom, mert ez tekinthető pozitív visszajelzésnek, és szerintem a legtöbb nő úgy van vele, hogy kicsit nyafog amiatt, hogy így meg úgy megbámulják, de azért az jobban zavarná őket, ha nem néznék meg.

(De ezzel nem azt mondom, hogy csak megjátszod, hogy zavar, mert közben meg tudom, hogy elég kellemetlen tud lenni.)

2013. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Ha a kutya sem figyelne fel rád, az már baj lenne. (főleg neked) ezt hogy érted?"


Ez úgy értem, hogy ha már olyan rusnya lennél, hogy a kutya sem foglalkozna veled, annak gondolom nem örülnél, nem? :D

2013. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
A lényeg a lényeg, a piacon is jól megnézed a portékát, mielőtt választanál :D
2013. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!