Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy juliusban szuletett...

Lulubaba12345 kérdése:

Van egy juliusban szuletett baratom, tehat rak a horoszkopja. Ok nelkul sertodik meg. Hogy mondjam el neki hogy ez igy nem oke es rosszul esik? Ugy altalaban hogy kezeljem az ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Nehez erzelmi szakaszai vannak es neha ok nelkul hisztit vag le olyankor, mikor nekem lehetne barmi kifogasom a viseledese ellen.
2013. márc. 15. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont azért van, mert ő egy rák. Ezt el kell fogadnod.
2013. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a rák szeszélyes. én is az vagyok tudom milyen:)

igazábol ezt neki kell kezelni. én ismerem magam tudom mikor mit kell tennem, ha rámjön a hiszti és tudom h ez az én bünöm, nem más bosszantott fel,csak hülye vagyok akkor elöre szolok h bocs ha idiota vagyok vagy elvonulok amig lehiggadok.Önismeret a kulcs.te nem tehetsz semmit amig meg nem ismeri magát és nem kezeli.

2013. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rák ilyen: hamar megsértődik, nincs elég önkritikája, sokszor hisztis is. Makacs! Viszont elég hamar elfelejti a valós, vagy vélt sérelmeit és megbékél.
2013. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt kell neki mondani, hogy menjen a rákba.
2013. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ok nélkül biztos nem sértődik meg - a maga szemszögéből legalábbis biztos megvolt rá az oka. Csak annyi, hogy ami neked semmiség, neki lehet, hogy nem az. Szóval kis dolgokat felfúj nagyra. Tudom, mert három bolygóm van ebben a jegyben, köztük a Hold is.

Azt hiszem, "nehéz időkben" a legjobb egyedül lenni, már kitapasztaltam. Inkább nem terhelek senkit magammal ilyenkor. Van, amikor jólesne ilyenkor, ha valaki átölelne és azt mondaná, hogy szeret és nincs semmi baj, de hát ilyet hogy várhatnék el attól, akit akaratlanul megbántottam? Nyilván sehogy.

Hogy te mit tehetsz, azt nem tudom. :(

2013. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!