Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha megkülönböz...

Ti mit tennétek ha megkülönböztetnének benneteket?

Figyelt kérdés
A tesómat mindenki jobban szereti, most nyolcadikos és mindenki CSAK róla tud beszélni Engem levegőnek néznek, nem érdeklik milyen jegyeket kapok a suliba, csak a tesóm! Mit tennétek ilyen helyzetbe?
2013. ápr. 10. 11:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, udvarias lennék,a rám bízott feladatot elvégezném maradéktalanul, és csak előre koncentrálnék a helyedben és nem filozofálnék ezen a helyzeten.A jelen fogja meghatározni a jővődet, és nem törekednék arra hogy felfigyeljen bárki is rám, nem törekednék arra a helyedben, hogy megszeressenek.Ennyit tennék, és ennyit tettem mikor a te helyzetedben voltam egykor.
2013. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez történt anno, csak nekem nincs testvérem. Meglátogatott az egyik rokonunk és senki se volt rám kíváncsi szokás szerint. Egyszer ez a rokon feltett az asztalnál egy kérdést az apámnak, én meg azt hittem, hogy végre valahára tőlem is kérdeznek valamit, de nem. Válaszoltam, mindenki meglepetten nézett rám, utána közölték, hogy nem tőlem kérdezték. Néha úgy érzem magam, mintha néhány helyen egyszerűen ott se lennék.
2013. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeretni akar, az úgy is szeretni fog, aki észre akar venni, és éles a szeme az észre fog venni, aki segiteni akar neked az segiteni fog. Ha pedig nagykorú leszel, és önálló kereseted lesz a két kezedből, akkor azonnal lépj.
2013. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Utolsó! akkor te is átéled azt amit én! :)) de mégiscsak mért nem akarnak tőlem semmit kérdezni? :O
2013. ápr. 10. 11:23
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Azon ne lepődj meg, hogy ha elindulsz felfelé minden vonalon, az egyik legnagyobb irigyed és rágalmazód a testvéred lesz.Az édesanyád meg ezekről az időkről úgy fog beszélni, ha visszatértek rá és szóba kerül, ha már saját családod lesz-mint egy amnéziás, aki semmire nem emlékszik, hogy egykor mit műveltek veled.
2013. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
* második! (a harmadik gyorsabb volt)
2013. ápr. 10. 11:24
 7/31 A kérdező kommentje:
De mért van ez így?? :'( a filmekbe mindig szeretik egymást a tesók , a szülök sem tesznek megkülönböztetést, de itt!?
2013. ápr. 10. 11:25
 8/31 anonim ***** válasza:
95%

4 Majd fognak akarni akkor ha fut a szekered és pénzt szeretnének és majd fognak akkor kérdezni, ha a te családod, gyerekeid messze túlszárnyalják a testvéredét.


Akkor fognak bájologni és büszkélkedni veled-míg a pénz megy hozzájuk segitségként. Abban a szent pillanatban ha nem tudsz segiteni, minden visszaáll a régi kerékvágásba.

2013. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
7 Irigység. Mert a tesód hiába kapott mindent meg a s.gge alá(Főiskola mi egy más), akkor is messze magasan fölé iveltél/fogysz ivelni.
2013. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
*a pénz megy hozzájuk vissza nem téritendő segitségként.
2013. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!