Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért akar mindenképpen...

Miért akar mindenképpen versenyre kelni egy fiatallal?

Figyelt kérdés

Van két nőrokonom. Alig pár hónap eltéréssel szültek, viszont 20 év a korkülömbség köztük.

Egy családi összejövetelen minden ponton fúrta az idősebb a fiatalt.

Túl szigorú a gyerekkel.

Nem neveli jól,

Van egy kis pocija, miért nem adja le.

Viszont:

ő vagy negyed órát könyörgött a gyerekének, hogy üljön le az asztalhoz, ahol csámcsogott, köpködött a gyerek, meg hisztizett, énekelt, míg a másik normálisan ültés evett.

Az idősebb szüleinek még sikerült is rosszat szólni az unokájuknak, hogy nézd a kittike de szépen viselkedik, csinálj te is így.

Na ekkor bedühödött az idősebb, és folyamatosan kritizálta a fiatalabbik anyukáját.

Egy idő után kiborultam, és mikor a nővérem (ő a fiatalabbik anyuka) plusz centijeit kritizálta, lecsaptam a villát és megmondtam neki, hogy nem mindenki akar olyan pálcikaember lenni mint te!

Mert sajna a nővérkém eléggé lelkis, most éppen megvan a maga baja, erre ez a piszkafa is bacogatja!

De istenigazából szeretném megtudni, hogy mi viszi rá őt erre?

43 évesen mit akar versenyezgetni egy 23 évessel?


2013. máj. 10. 23:18
 1/5 anonim válasza:
41%
Ne törödj vele!Mindig az cseszegeti a masikat,akinek a legnagyobb gatlasai,komplexusai vannak.
2013. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy én ezt értelmezem itt nem arról van szó, hogy versenyezni akar vele hanem szimplán bunkó és komoly késztetést érez arra, hogy kioktasson, véleményezzen a maga tapló stílusában. Talán nem kap elég figyelmet vagy megszokta, hogy mindenbe beleszól.


A versenyzés az más. Ha egy piszkafát zavar a kövérség arra nincs, mit irigykednie és beszólogatnia.


Én nem szeretek beszólogatni és én sem szeretem ha piszkálnak. De én így negyven felé is sokat adok magamra és nehéz végig nézni, hogy egy fiatal, egészséges lány élete virágában, amikor még sokat tehet magáért nem ad magára, elhagyja magát, nem hozza ki magából a legtöbbet.

Pedig, mikor legyen csinos, fitt ha nem most?

Nekem is nehéz volt leadni a fölösleget de azért sem voltam hajlandó megalkudni egy negatív de javítható helyzettel.


Nem tudom a tesód mennyit ad magára de ilyen fiatalon kéne nekirugaszkodni mert utána nehezebb lesz. És nem a tapló ismerős miatt hanem önmaga miatt.


Egyébként meg az ilyen spinéknek sose lehet a kedvére tenni mindig találnak valamit a másikban de azért mert náluk sincs rendben valami.

2013. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

178/64 nem hiszem hogy túlsúly.

De a 184/51 viszont kórosan sovány.

Onnan jön le, hogy versengés, mert minden piszkálódás után jön, hogy bezzeg én!

Két hónapja kiugrott a nővérem csípője, én jártam le hozzá segíteni, míg a férje 12 órázott, hoztam-vittem a keresztlányomat az oviból.

Se én se a sógorom nem vagyunk valami nagy rendmániások, a tesómnak meg sikerélmény volt a szobaszékre ráülni, így a ház eléggé durva kupiba süllyedt.

Erre ilyet bevág a néném: Most nem megyek le hozzátok, mert hallom hogy disznóólban éltek. Nem akarom, hogy az én kislánykám elkapjon valamit...

Holott kosz az pont nincs. A ruhák nincsenek elrakva, de tiszta minden.

Amint tesóm jobban lett neki is állt (ő is utál ruházni) de lassan megy neki.

2013. máj. 10. 23:47
 4/5 anonim válasza:

A tesod pont csinos.

De az idösebb nö egy elö halottra hasonlihat.En is 51 kg vagyok,de 166 cm!!!Es en is vekonynak szamitok,igaz,nem korosan.

Ez a nö tuti hogy agybeteg!!!

2013. máj. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem versenyez vele, csak simán egy tapló. próbáld kerülni vagy találj ki vicces beszólásokat.
2013. máj. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!