Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rosszindulatú magyarság?

Rosszindulatú magyarság?

Figyelt kérdés
Más is le van döbbenve, hogy mennyi rosszindulat, irigység, kritikus szemlélet van a magyar emberekben egymással szemben? Sajnos a tanulmányaim miatt itthon kell laknom 2 és fél évet. :( Folyamatosan tapasztalom a fentieket. Én pont olyan típusú ember vagyok aki nagyon nem viseli el ha bele akarnak szólni, hogy hogyan élem az életem, mire költök, milyen színvonalon élek satöbbi. Ti is megvagytok rökönyödve az itthoni 'ha nekem sz.r, neked se legyen már jobb' mentalitáson?

2013. máj. 14. 10:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
fél évet éltem Svájcban, másfelet Németországban. Voltam külföldön. És egyébként sem külföldről beszéltünk hanem az itthoni hangulatról. Legközelebb olvasd el figyelmesebben.
2013. máj. 14. 18:00
 12/14 anonim válasza:
Vannak még jó emberek, csak nehéz megtalálni őket. A magyarok között meg inkább a fiatalabb korosztály az ilyen, de hát csak a szülő vessen magára, ha ennyire nem érdekli, miket művel a gyermeke, meg ha nem képes rendesen megnevelni. Legalábbis ez az én véleményem.
2013. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Két év külföldön élés semmilyen nagy tapasztalatot nem jelent. Majd huzamosabb kint élés, mondjuk 20 év után alkothatsz releváns véleményt.

Most még rózsaszínnek látod külföldöt, aztán véglegesen kiköltözve ugyanannyi rossz emberrel fogsz találkozni, mint itt. Ott is ugyanannyi probléma van, mint itt.


A magyarság nagyon megosztott nép, és a mai napig is ez a megosztottság segít bizonyos népeket abban, hogy irányítsák és elbutítsák a magyart. Nézd csak meg, mi megy pl. a televízióban. Katasztrófa...

2013. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100 bol 10 magyar a rendes, ez a szemelyes tapasztalat, otthon es kulfoldon is, persze akinek nem inge, ne vegye magara, a magyar a magyarnak ritkan segit, s ha igen , akkor is viszonzast var es meg hansulyozza is! Ha a sajat fajtamra kelett volna szamitanaom, akkor nem jutottam volna elore, csak lefele a sullyesztobe, az irigyseg, es a csolatas ahogy az egyik valaszado mondta! A legulso roman ciganytol tobb segitseget kaptam kulfoldon, mint a sajat fajtamtol, s amiota kulfoldon elek, a magyarorszagi barataim elfordultak tolem, s volt aki meg is mondta a szemembe; elmentel kulfoldre, hazaarulo vagy, meg ha mindenki elmenne akkor mi lenne az orszaggal....cimu duma. Az orszagbol pont ezert mentem el, nem a magasabb fizetesert, hanem a primitiv emberek banto megjegyzesei miatt. Ennyi a hozzaszolasom a temahoz, s biztos vagyok benne, itt is lesz egy ket sotet ember aki beleszol...
2013. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!