Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok igazi magyar,...

Miért nem vagyok igazi magyar, ha nem utálom a franciákat?

Figyelt kérdés
A családom szerint nem vagyok igazi magyar, mert egy igazi magyar megveti a franciákat. Én nem. Nem kell történelem óra köszönöm, azzal tisztában vagyok. De ugyanilyen hozzáállással utálhatnánk a törököket, osztrákokat is. Így is elég nagy szégyen úgy gondolom, hogy a saját szomszédainkkal így gyűlöljük egymást (Románia, Szlovákia...). Miért baj, ha bennem nem tombol ez a gyűlölködő vér? Miért baj, ha én szeretem az embereket? Miért baj, ha én nem a múlton csámcsogok, hanem a jövőnek élek (sok magyar emberrel ellentétben)? Nem értem...

2013. febr. 10. 11:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%

igen nem a franciákat kell utálni hanem azt az egy embert

aki miatt lett trianon(clemencau)

2013. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%

"aki miatt lett trianon"


Trianon nem Clemenceau műve, hanem a 20. század soviniszta nacionalista politikájának, amit a családod is kedvel.

2013. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
hidd el miatta lett
2013. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
21%
A kérdés fake, csak ócsárolást akarsz olvasgatni.
2013. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem akarok ócsárolást olvasgatni (tudok gratulálni, hogy Te csak ilyet tudsz meglátni egy kérdésben). Csak magyarázzátok el nekem, hogy miért akkor leszek igazi magyar, ha utálok mindenkit, ahogy sokunk teszi... ha erre nem vagy képes, akkor leszel szíves nem válaszolni.
2013. febr. 10. 12:13
 6/29 anonim ***** válasza:
13%

Akkor is fake, de jól nyomod ezt a kígyó stílust.


Én felvidéki vagyok, hidd el, itt egy magyar sem utálja a szlovákokat és fordítva is igaz.

A politikai pártok (Szlovák Nemzeti Párt, Jobbik, istentudja...) és vak híveik generálják az ellentéteket, amik alá a hozzád hasonló emberek adják a lovat az anti-magyarsággal.

2013. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

A mai franciák nem tehetnek Trianonról.

A mai németek vagy magyarok pedig nem tehetnek a háborús veszteségekről.

2013. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem is fake kérdés. Csak lejáratás.
2013. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

*De ha nem hiszed el, utazz el nyáron egy hétvégére a Tátrába. Tele van kedves szlovák emberekkel, akikben a gyűlölet szikrája sincs meg a magyar iránt.


De tény: a szlovák kormány a felvidéknek nem biztosít anyanyelven tankönyveket, 20-30 éves példányokat kell használnia a mai diáknak is.

Kiránduláson voltunk Pozsonyban, ahogy elkezdtünk magyarul beszélni, jött is az összesugás: "Madari".

Pozsony (kormány) a magyargyűlölet melegágya ezen az oldalon, de szerencsére ti sokat segítetek nekik, aminek a határon túliak isszák meg a levelét. Gratulálok.

2013. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
32%
Én utálom a franciákat, de nem Trianon miatt.
2013. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!