Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ez a túlzó...

Csak engem zavar ez a túlzó meztelenség?

Figyelt kérdés
Akármerre járok-nézek, folyton félpucér nőket látok plakátokon, vagy a neten. Elég kilépnem a mailemből, hetek óta olvashatom, hogy "méretes keblekkel" stb..., kép mellékelve. Még az a férfi se nézhet máshová, aki szintén nem kíváncsi ezekre. Nem vagyok se prűd, se frigid, csak zavar a húspiac.
2009. okt. 16. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel a hatást is elveszik. Előbb-utóbb senki sem lesz kíváncsi olyasmire, ami éjjel-nappal kiszúrja az emberek szemét.
2009. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én sem szeretem. Nem hiszem el, hogy még a téglát is meztelen nőkkel lehet csak eladni...
2009. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Minden illúzió kiveszik az emberekből.A mult század elején egy férfi izgalomba jött,ha véletlenül meglátta egy nő bokáját kivillanni a szoknya alól,vagy esetleg a vállát.

Egy öregúr mondta nekem régen,hogy amit látsz az nem olyan érdekes,amit nem látsz,az mozgatja meg a fantáziát.

2009. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen. És reklámokba, plakátokon ugye szép, tökéletes nők vannak, mű mindenük, és, szerintem sok tapasztalatlan fiú, aki ezt látja arra kerül a sor akkor meg kiábrándul, hogy "ez" nem is olyan, mint a plakátokon.
2009. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
uzgyan kérem, ne legyünk ilyen álszentek, hogy boka és elveszik az illúzió .. dehohgy veszik, azért azt ne felejtsük, hogy egészen más egyszerűen csak egy meztelen testet látni vagy intim kapcsolatba kerülni egy meztelen testtel, szóval nem értek egyet !!
2009. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Kupleráj az egész világ, és prostituált benne minden férfi, és nő!


Shakespeare után szabadon...

2009. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Ja és persze mondom ezt úgy, hogy nem csípem a meztelen nőket, én inkább meztelen srácokat látnék szívesen mindenfelé ... hihih ...

Meg is lepődtem, egy haladóbb szellemű discóban egy este az egyik felén vetkőző csajszi volt, a másik felén pedig vetkőző srác, és mit ne mondjak, a lányok sikoltozása nagyobb volt mint a fiúk ujjongása, szal ... lehet ebben valami akkor, nem ?

2009. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
jah és de igen , prűd vagy!
2009. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, az lenne jó, ha ezt megszoknánk annyira, hogy senkiben sem keltene szexuális ingereket a látvány. És akkor nyugodtan lehetnénk az utcán, vagy a munkahelyen, senki sem csípne a fenekünkbe:D
2009. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. válaszadó minden betűjével egyet értek.

Én nem vagyok prűd,de unalmas és már semmi extrát nem lát benne az ember.

2009. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!