Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ez a túlzó...

Csak engem zavar ez a túlzó meztelenség?

Figyelt kérdés
Akármerre járok-nézek, folyton félpucér nőket látok plakátokon, vagy a neten. Elég kilépnem a mailemből, hetek óta olvashatom, hogy "méretes keblekkel" stb..., kép mellékelve. Még az a férfi se nézhet máshová, aki szintén nem kíváncsi ezekre. Nem vagyok se prűd, se frigid, csak zavar a húspiac.
2009. okt. 16. 20:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok prűd, kisöreg, akkor nemigen lennének gyerekeim pl.
2009. okt. 17. 09:37
 12/13 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom hogy előbb utóbb a férfiaknak is unalmas lesz ez az egész.Szép igen ha egy nő ízlésesen megmutatja amije van,és ezt nem csak mellekre értem,mert nem csak abból áll egy nő,de ruhában!!!!!Nem félmeztelenül vagy meztelenül mindenhol,hát ki kíváncsi már erre?Nem mondom,lány létemre én is megjegyzem ha egy másik lány csinos vagy szép,de szerintem is az az izgató ha takarva van valami.Ugye ez pont olyan hogy kapsz egy ajándékot:egy plüssmacit "a lá nature",vagy kapsz egy plüssmacit becsomagolva.Na melyik a jobb???Hát persze hogy az utolsó,hiszen izgatott leszel hogy mi van benne,nem csak úgy tálcán tálalják hogy tessék itt az ajándék.Annak még örülni sem lehet.De szerintem a fiők erre jobban tudnak válaszolni hogy ők mit szólnak.
2009. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"fiúk"-at akartam írni.:)
2009. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!