Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire jó ez? És mi a helyes...

Mire jó ez? És mi a helyes reakció ezekre?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel néha el szoktunk járni egy fiú bandával, közös kocsmázás...stb. Két sráccal nagyon bírjuk egymást, tök kedvesek hozzám, bár nem egészen baráti szándékból, azt tudom. De van a bandában 2 másik fiú, akik pár hete 180°-os fordulatot vettek... tök jóban voltunk velük, most meg bunkóznak, beszólogatnak elég keményen, ahol ők vannak, onnan jóhogynem el akarnak minket zavarni és ezt nem értem. Állítólag nem bírják a képünket, de erre sosem adtunk okot. Nem értjük ez mi, kibékülni szerintem nem lehet velük, hisz meg sem magyarázzák miért ilyenek. Azt hiszik, ezzel válnak nagymenővé? Vagy viccesnek hiszik magukat? Mit gondoltok erről? Mit tehetnénk, hogy ne járassanak le nap mint nap a beszólásaikkal? Kerülni nem akarjuk a bandát, mert van, akit kedvelünk.

18/L


2009. nov. 3. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:

a fiú-lány barátságok csak addig működgetnek, amíg a fiúnak megvan az az illúziója, hogy majd megdughatja a lányt. utána már nem érdemes kedveskedni, meg ilyenek, szóval idő kérdése, hogy a maradék két srác is megtegye a fordulatot.

think again.

2009. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Az emberek időnként annyira unatkoznak, hogy a legnagyobb örömöt az jelenti számukra, hogy SZÓRAKOZZANAK a másikkal!!!
2009. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 180°-os fiúkat zavarja, hogy te nyitottabb vagy a másik 2 felé. És (habár ugyanez a lányok esetében fordítva lenne, tehát a barátnőjükre lennének féltékenyek, amiért a fiú velük beszélget) a fiúknál nem a haverra rágnak be, hanem a csajra, amiért előnyben részesíti a másik 2 srácot. Ha nem látszódna rajtad, hogy őket nem kezeled máshogy, hanem velük is annyira nyitott lennél, akkor nem lennének ilyenek. Az első időben próbálkoztak, majd látták, hogy téged a másik 2 srác érdekel, nem ők. Így felesleges jóban lenni veled, sőt lehet, hogy még zavarod is őket.
2009. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szerethet mindenki.

Nem is kell, hogy mindenki szeressen.


Nem kell ezt érteni, nincs mit rajta. Mindenkinek megvan a saját érzésvilága, motivációi. A másik ember lelke mindig is egy mély kút volt és az is marad. Nekik sem kell megindokolni, hogy miért utálnak és neked sem kell ezt eltűrni. Vissza is szólhatsz, hanyagolhatod is őket, sok módja van.


Ha feltétlenül össze akarsz járni a másik két sráccal, szakítsátok le emezt a kettőt és kész. Mondd azt, hogy most már eleged van a beszólásaikból és vagy moderálják magukat, vagy Ti nem vagytok hajlandók velük menni. Nem kötelező. Ha megfordítod így kérdést, meglepődsz, hogy így is lehet. Nem Ti mentek velük, hanem Ők jöhetnek veletek. Ha hagyjátok. Ha "rosszak lesznek" nem hagyjátok. A banda többi része meg döntse el, hova áll. Kész.


"Az élet kegyetlen, de legalább igazságtalan." :P

2009. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok


"szakítsátok le emezt a kettőt és kész"


Ezt még véletlenül se próbáld meg. A lányok sose bomlasszanak egy fiú társaságban. A fiúknál erős a falkaösztön, és ezt észre fogják venni, és még az a kettő is berág rátok, akiket bírtok. Inkább ne menjetek el akkor, mikor azok is jönnek, akiket nem szerettek, hanem szervezzetek máskor közös programot vagy tűrjétek el őket.

2009. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagy elfogadod, vagy társaságot váltasz.
2009. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"szervezzetek máskor közös programot" - ez a leszakítás.


Amúgy 41 éves férfi vagyok és nem hiszek el mindent, amit a férfiak híres falkaösztöneiről mondanak. Főleg nem nőügyekben. :D :D :D

2009. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván neked van valami rossz emléked a nőügyekkel kapcsolatban. Egy komolyabb barátságban a fiúk leszögezik, hogy: "Nő miatt sose veszünk össze."
2009. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem. De te csak higgy nyugodtan, amit akarsz! Nekem az nem fáj. :D
2009. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!