Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek az ilyen munkahel...

Mit tennétek az ilyen munkahelyi konfliktussal?

Figyelt kérdés

Négyen vagyunk egy kis szobában,teljesen eltérő élet vitellel,mentalitással,meglátásokkal.Mindenkinek van gondja mindenkivel...de most nem ez a lényeg.A kis irodánkon 2 ablak van,amin szalag függöny van.Én az ablaknál ülök,de a szalagfüggöny be van húzva(mindkét ablakon)mert annyira világos van a neonoktól( 6 db van az aztalok fölött),hogyaz a plusz fény már vakító.Igyis....Le szoktuk kapcsolni a villanyokat,és akkor a függönyöket kihúzzuk.Már jó ideje nem lehet kihúzni őket,a neonok 100%-al világítanak,Őrület.Annyira nem látok az asztalomnál,hogy a billentyűzetet kis fűzetekkel takartam el(fölül ahol az Esc és stb betűk vannak)de nem sokkal jobb.Egyszerűen nem lehet megmagyarázni nekik,hogy sokkal jobb lenne a természetes fény,mint így.Nekünk 2 ablakunk is van(de minek)másnak meg egyse.Regg.bejöttem és lekapcsoltam az egyiket,hogy lássak az asztalomnál....erre bejött a koleganőm,és vissza kapcsolta,mondván,meg kellett volna beszélni vele,és akkor ő eldönti mi legyen....Hát felment a pumpa....ő se kérdezte meg hogy nekem hogy lenne jó.Már napok óta fáj a fejem meg a szemem,ezt tegnap is mondtam neki.Most úgy dolgozok,hogy a kezemmel eltakatom a szemem,és könyöklök....hát,k*** kényelmes....fáj minden részem,és arról nem is beszélve,hogyan lehet így papírmunkát végezni.....Több mint egy éve vagyunk együtt ebben a szobában,és már milliószor volt ebből gondd.Tudja hogy fáj a szemem nemlátok,de a függöny ne legyen kihúzva,ezek meg világítanak mint állat....Már nem tudom mit mondhatnék neki...Ha bejön valaki,és látja a takarásokat,egy iratpapuccsal takarom el az okmányaimat,hát aszt hiszik begolyóztam...

Mit tehetnék?

Köszi a válaszokat


2009. nov. 18. 11:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Na volt is "nagy balhé".De most az is kiderült,hogy a másik koleganő(aki mellettem ül) is mondta neki ez így nem jó neki se.(én 2 hétig nem dolgoztam,akkor történt)végül is senki nem számít....szépen kényelmesen (szinte) önelégülten dolgozik egész nap.

Fáj a fejem,a szemem,és már tudom előre amint kiteszem a lábam az utcára,úgy fog könnezni mint aki sír......

2009. nov. 19. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!