Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy kezelnéd azt a helyzetet,...

Hogy kezelnéd azt a helyzetet, ha hirtelen kettő lenne belőled?

Figyelt kérdés
Örülnél-e neki, hogy van egy segitséged, és mondjuk több szabadidőd lenne, mert ő is ugyanúgy megcsinálja a dolgokat (pl háztartás, takaritás, munka...), mint ahogy te szoktad? Igy minden 2. nap nyugodtan pihenhetnél, ha beosztanátok. Vagy nem birnád elviselni, hogy van egy másik Te, akivel esetleg osztozkodni kéne bizonyos dolgokon (pl.ruhák, férj) Egyáltalán hogy jönnétek ki? Mit tennél/tennétek egy ilyen helyzetben (hiszen Ő is te vagy, ugyanolyan érzésekkel, emlékekkel)? 30L
2013. dec. 5. 08:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Máris robognék a pszichiáterhez nyugibogyóért.
2013. dec. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

Elöször is hívnám a mentőket!

Másodjára elmondanám,h.mivel kezdje a házimunkát,mit főzzön,és mire hazaérek a gyogyiból rend legyen és takarodjon el a házamból!!!

2013. dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Ezen már én is gondolkoztam, egy hasonló helyzeten és nem tudom. Biztos lenne sok előnye, meg mondjuk én ki is próbálnám, hogy milyen a "leszboszi szerelem", de komolyra forditva a szót, nem biztos, hogy sokáig megtürnénk egymás mellett magunkat. Én eleve nem szeretem, ha valaki hasonlit rám. Ez esetben ráadásúl duplán jönnének a konfliktusok, mert ő is ugyanúgy érez, tehát nem csak engem idegesitene, hanem én is őt. Azt hiszem, pár nap elteltével, ha az újdonság varázsa elmúlna, egyre több lenne a balhé köztünk. Elég akaratos és makacs is vagyok, ő is az lenne, ráadásúl ismerem a hibáimat, amik még engem is idegesit néha. 28L
2013. dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy minden oké? Jól vagy?
2013. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

ja, köszi jól vagyok, csak kiváncsi, hogy mások hogy vélekednek erről.

2-es, el nem tudnád zavarni, mert az az ő háza is, akkor ő is elzavarhatna:)

2013. dec. 5. 09:00
 6/25 anonim ***** válasza:
Az első órában csodálkoznánk, aztán a következő napokban nyirnánk egymást, ha a pasimhoz hozzáérne, akkor eggyessével tépném ki a haját. Vagyis ezekszerint ő is kitépné az enyémet, ha hozzáérnék, mert az az ő pasija is? Akkor szerintem óriási bunyó alakulna ki nagyon hamar, és aki nyer, az visz mindent.25L
2013. dec. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Nem akarok zavarni de van akiből egy is sok. például ha belőlem 2 lenne..? belese merek gondolni éppen elég az hogy születnek ikertetvérek nah azokból tényleg 2 van. mert tisztára ugyan olyanok.
2013. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Egyébként ki az az Ő, mármint a másik Én. Valami tükörképem, ami életre kel?

Hát én még ezen sosem gondolkodtam. De most hogy így kérdezed, belőlem egy is épp elég.

Persze jó lenne, ha dolgoznék magam helyett, miközben pihenek, de vajon nem lennék féltékeny, ha nem én, hanem a másik önmagam bújna este ágyba férjemmel. Igaz az is én lennék. Akkor most, hogy is van ez?


Inkább megyek, mert ez már ártalmas.

2013. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

09:08 as :D


Szerintem ő az alteregóra gondolot egy másik világbeli önmaga egyébként meg lehetséges csak az emberek nem fejlettek és nemértenék :D de majd évtizedek mulva bebizonyitom.

2013. dec. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ha kikezeltek a dilimből,elméletileg már nem lesz "otthon"!nem de?


Baszky,most ezen fogok kattogni egész nap,h.tényleg milyen lenne,és pl.h.dönteném el,h.csak képzelem v.valóság?

Jó kérdést írtál ki komolyan!:-D

2013. dec. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!