Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfiak, ti erről hogyan...

Férfiak, ti erről hogyan vélekedtek?

Figyelt kérdés

Már vagy 50.000 ilyen típusú kérdés volt itt mostanában:

"Lányok, titeket zavar ha beszólogatnak fütyülnek az utcán?"

Nagyrészt olyan válaszokat kaptam, hogy nem zavarja őket mert tetszik nekik. "Legyezgetik az egomat" és hasonló értelmes megnyilvánulások...

Szerintük ha fütyülnek az jó, hiszen csinosnak találják őket. Ha beszólnak azzal se foglalkoznak különösebben, mert legalább önbizalmat ad nekik - ezt mondják.

Hát én is csaj vagyok, de ez számomra felfoghatatlan! Nekem ha beszólnak vagy fütyülnek azt én sértőnek találom és dühít. Én visszaszólok, ha pedig nem hagyják abba képes vagyok már-már verekedésbe is keveredni emiatt.


Én nem azért öltözöm elegánsan, (vagy ahogy éppen jólesik), hogy holmi szintalatti emberek ocsmány megjegyzéseinek legyek kitéve. Nem bírom ha azt hiszik én is valami kis r.banc vagyok, akivel így bánhatnak.


A kérdésem: Ti hogy érzitek magatokat amikor ilyesminek vagytok kitéve? Bár gondolom ez nyilván kevesebb, hiszen a nők nem fütyülgetnek utánatok, de azért csak van valami hasonló helyzet a ti életetekben is... amikor olyan megalázóan bánnak veletek vagy egy darab húsként kezelnek.


Ti mit éreznétek ha az utcán boldog-boldogtalan megjegyzéseket tenne a hátsótokra vagy fütyülne utánatok?


Én mérhetetlen haragot érzek, meg akarom ütni az illetőt :D Nem értem a többi csaj miért örül ennek...


2010. jan. 21. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

igazi uriholgy lehetsz,ha leallsz egy kandurral verekedni

....

2010. jan. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok úrihölgy, ÉS nem is akarok az lenni!


A kérdést lezártnak tekintem, nem érünk el vele semmit, hogy vitázunk.

2010. jan. 23. 11:45
 13/13 anonim ***** válasza:
azt kell visszaszólni, hogy "Dolgozzál, ne fütyülgess! / Dolgozzál, ne kiabáljál!" Jó hangosan. Szerintem ez vérig sértő >:)
2012. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!