Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi kivetnivalót találnak az...

Mi kivetnivalót találnak az emberek abban, ha egy FEHÉR ember normális, kultúrált körülmények között* felnevel 10-15 gyereket?

Figyelt kérdés
* A gyerekek jól érzik magukat, szeretve vannak, van kajájuk, ruhájuk, járnak iskolába, felsőoktatási intézménybe is.
2010. márc. 25. 16:16
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

13:42-es megelőzött, engem is kiakaszt, ha valaki jogtalanul vesz igénybe támogatást, de azért, mert valami felháborít, attól még más is zavarhat.

Én igenis azt mondom, hogy akkor vállalkozzon valaki ennyi gyerek felnevelésére, ha azt anyagilag is megteheti, mindenféle segítség nélkül, mert nem kötelező ennyi gyereket vállalni. Ha mégis ehhez érez kedvet, akkor teremtse meg a feltételeit, de ne én fizessem meg az ő "hobbiját".

2010. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!