Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a David Lane-féle...

Mit gondolsz a David Lane-féle 88 alapszabályról? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 9. 21:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Náci.
2010. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Én? A 88 alapszabály? David Lane? Vagy mi?

[Amúgy megsúgom: nem náci egyik sem. ;)]

2010. ápr. 9. 22:00
 3/22 anonim ***** válasza:
88 = HH = Heil Hitler
2010. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem a 88-as szám jelentésének boncolgatására voltam kíváncsi, mert igen, ismerem ilyen összefüggésben a 88-as szám jelentését, hanem arra, hogy magáról a David Lane-féle alapszabályokról mik a vélemények...
2010. ápr. 9. 22:03
 5/22 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek és eszerint élek. 14.
2010. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mint az előző! 14!
2010. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Először is majd belevakultam az olvasásába. Másodszor vannak benne érdekes és jó dolgok, de jópár ponttal nem értek egyet. Ja, és túl egoista és individualista vagyok ahhoz, hogy bárki megmondja, hogy hogy éljek. (Természetesen, addig amíg az életstílusommal nem ártok másnak.)

Egy érdekes részről viszont megkérdezném a véleményed: 'A beteg vagy halódó népeknél, kultúráknál vagy fajoknál a tartalmat a külsõségek helyettesítik.' Ebben a mondatban sajnos a saját hazánkat véltem felfedezni. Mit gondolsz erről? Magyarország valóban halódó nép vagy ez a megállapítás nem igaz?

2010. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom, hogy a magyar haldokló faj, haldokló nép. Sajnos igaz a megállpítás. A 63. és 88. pontban is elég sok dolog stimmel. Szomorú dolog. Jó lenne tenni ellene.
2010. ápr. 9. 22:41
 9/22 anonim ***** válasza:

Hát megnéztem a weblapot, meg a 88(!) pontot és egyetértek az első hozzászólóval. Pl: "Biztosítanunk kell a fehér faj fenmaradását a fehér gyermekek jövõje érdekében" "32. A faji keveredés, a korcsosodás az árja faj fönnmaradásának a legnagyobb veszélye volt, és ma is az."

Ez azért eléggé rasszista szöveg. A weblapról nem is beszélve...

2010. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22:26-os vagyok. Szvsz pont azok a példák, amiket írtál a hülyeségek. De vannak benne jó dolgok, például, amit a természetről ír. De ahhoz nekem meg nem kell semmiféle David Lane, hogy élvezzem a természet szépségét. Sőt, azt hiszem, ezt rengeteg olyan ember teszi, aki nem hallott erről az egészről.
2010. ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!