Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Írd le mit gondolsz, mi is...

Írd le mit gondolsz, mi is történhetett?

Figyelt kérdés

Írd le mit gondolsz, mi is történhetett?

A barátnőm (23) eléggé "domináns" csaj a környéken.

Múlt héten megjelent az unokahúga (ő is 23 csak két hónappal fiatalabb) aki elég messze lakik tehát nem sűrűn találkoznak.Mindkét csajszi elég agresszív és hisztis tud lenni. Csak hárman voltunk otthon és hát a barátnőm az egyértelműen kijelentette hogy pizzázni szeretne. Az unokahúga meg kínait evett volna az unokahúg megkért,hogy hozzak neki egy kapucsinot mert szeretne inni egyet. Na nem is ez a lényeg mire visszamentem a kapuchinoval barátnőm kijelentette hogy ő is inkább kínait enne amit ki nem állhat!

Ráadásul három napon keresztül amíg itt volt kínait vacsoráztunk,a barátnőm szerintem fogyott is egy pár kilót pedig nem kövér a csajszi .

Szerintetek mi történt köztük?

Én ugyan lent voltam a konyhában ők meg fent az emeleten de még egy hangos szót se hallottam abban pedig biztos vagyok hogy valaminek történni kellett!

Te mire tippelsz?


2010. máj. 7. 20:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja igen és ha lehet normális válaszokat kérnék!
2010. máj. 7. 20:26
 2/14 anonim ***** válasza:
Megbeszélték, hogy inkább ő is kínait eszik. Mégis mire gondoltál???
2010. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Lehet, hogy a bnőd unokahuga -aki biztos mentalista- lefizette a bnőd, hogy egyen kínait cserébe lefogyasztja. Szerintem ez történt.
2010. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ez most komoly?? :)) mi történt??? az unokahug meggyőzte hogy a kínai talán nem olyan hízlaló mint a pizza :)))

de miért olyan életbevágó ez?

2010. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Összefogtak ellened.

Csicskáztatnak a kapucsinóval.

2010. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Lehet, hogy merényletre készülnek.
2010. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na de mivel a barátnőm nem szereti a kínait elég érdekes hogy belement és amit az unokahúga rendelt neki azt is nagyából az unokahúga ette meg ő meg inkább nem evett.És végig beszólogatott neki az unokahúga amíg itt volt ő meg csak tűrte ami nem jellemző rá.
2010. máj. 7. 21:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindig az erősebb kutya... tudod...

Nem kell ahhoz ordítozni, hogy megértessük a másikkal, hogy márpedig most az lesz, amit én akarok

de mintha némi káröröm lenne a soraid között... csak nem zavart már a barátnőd agresszív, hisztis természete?? :)

2010. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A barátnőm inkább csak más csajokkal szemben agresszív és hisztis velem nem csak azt nem értem hogy az unokahúg hogy érhette el ezt a barátnőmnél?
2010. máj. 7. 21:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Ahogy le is írtad az unokahúg messze lakik és nem sűrűn találkoznak.

A barátnőd biztosan ezér ment bele hogy akkor legyen kínai,meg biztos azér türte a beszólásokat.Ha úgyis ritkán talákoznak 1szer 1szer kibírja:)lehet így volt vele

2010. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!