Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Írd le mit gondolsz, mi is...

Írd le mit gondolsz, mi is történhetett?

Figyelt kérdés

Írd le mit gondolsz, mi is történhetett?

A barátnőm (23) eléggé "domináns" csaj a környéken.

Múlt héten megjelent az unokahúga (ő is 23 csak két hónappal fiatalabb) aki elég messze lakik tehát nem sűrűn találkoznak.Mindkét csajszi elég agresszív és hisztis tud lenni. Csak hárman voltunk otthon és hát a barátnőm az egyértelműen kijelentette hogy pizzázni szeretne. Az unokahúga meg kínait evett volna az unokahúg megkért,hogy hozzak neki egy kapucsinot mert szeretne inni egyet. Na nem is ez a lényeg mire visszamentem a kapuchinoval barátnőm kijelentette hogy ő is inkább kínait enne amit ki nem állhat!

Ráadásul három napon keresztül amíg itt volt kínait vacsoráztunk,a barátnőm szerintem fogyott is egy pár kilót pedig nem kövér a csajszi .

Szerintetek mi történt köztük?

Én ugyan lent voltam a konyhában ők meg fent az emeleten de még egy hangos szót se hallottam abban pedig biztos vagyok hogy valaminek történni kellett!

Te mire tippelsz?


2010. máj. 7. 20:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát ez elég valószínűtlen mert a barátnőm nem szokta hagyni,hogy csak úgy beszólogassanak neki meg megmondják,hogy mit csináljon pláne az unokahúgával nem is volt sose olyan jó viszonyban.
2010. máj. 7. 21:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom.Ez jutott eszembe.De miért nem kérded meg őt?
2010. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Na de most mégis mit kérdezzek? Mért nem téped meg az unokahúgit? Ráadásul szerintem úgyse szeretne erről beszélni és valószínű úgyis elterelné a témát ezért gondoltam megkérdezem itt hátha van valakinek valami ötlete.
2010. máj. 7. 23:16
 14/14 anonim ***** válasza:
Ahha értem...akkor ne konkrétan kérdezz rá,hanem csak úgy fimonan.Vagy kérdezd meg hogy hogy az kínait választotta ha nem is szereti.Ezen csak nem fogja felkapni a vizet vagy ilyesmi.
2010. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!