Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írd le mit gondolsz, mi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írd le mit gondolsz, mi is történhetett?

Figyelt kérdés

A barátnőm (23) eléggé "domináns" csaj a környéken.

Múlt héten megjelent az unokahúga (ő is 23 csak két hónappal fiatalabb) aki elég messze lakik tehát nem sűrűn találkoznak.Mindkét csajszi elég agresszív és hisztis tud lenni. Csak hárman voltunk otthon és hát a barátnőm az egyértelműen kijelentette hogy pizzázni szeretne. Az unokahúga meg kínait evett volna az unokahúg megkért,hogy hozzak neki egy kapucsinot mert szeretne inni egyet. Na nem is ez a lényeg mire visszamentem a kapuchinoval barátnőm kijelentette hogy ő is inkább kínait enne amit ki nem állhat!

Ráadásul három napon keresztül amíg itt volt kínait vacsoráztunk,a barátnőm szerintem fogyott is egy pár kilót pedig nem kövér a csajszi .

Szerintetek mi történt köztük?

Én ugyan lent voltam a konyhában ők meg fent az emeleten de még egy hangos szót se hallottam abban pedig biztos vagyok hogy valaminek történni kellett!

Te mire tippelsz?


2010. jan. 12. 20:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Hát rábeszélte a kínaira az unokahúgát?
2010. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

az unokahúg aart kínait..

nem tom..

sokmineden történhetett..

de gondolj hülyeégekre,mert ilynkor mindenféle rossz megfordul az ember eszébe de sztem semmi..:D

2010. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bolondok
2010. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%
mondta neki h a macskának és a kutyának pizzaíze van vagy esetleg csirke...
2010. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell egyből valami rosszra gondolni...Bár lehet. De ha zavar kérdezz rá. Ha nem mondja el vagy csak látszik rajta,hogy kamuzik, akkor van már gond. Mondd el neki,hogy te feltétlenül tudni akarod (már ha feltétlenül tudni akarod)
2010. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
nem a pizzanak van kutya vagy macskaíze??:DDD
2010. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Ne szórakozzatok komolyan kérdeztem.

És amúgy nem hiszem hogy olyan könnyű volt rábeszélni nekem két hónapomba tartott és nem három este egymás után csak egy vacsorára rábeszélni ráadásúl nincs olyan jóba az unokahugával hogy azonnal szaladjon vele akár hova.

2010. jan. 12. 20:43
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
istenem te csak egy pasi vagy ő meg a rokona.
2010. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

egyet értek azzal h kérdezz rá!!

legyél nyílt és akk ő is az lesz..remélhetőleg..:P:D

2010. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
lehet van valami családi dolog, amiről nem tudsz. És azzal megfenyegette. Lehet, hogy régebbről tud valami "szaftos sztori'-t és azzal. Én kihúznám belőle. :D
2010. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!