Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok olyan szervezetet aki...

Tudtok olyan szervezetet aki házhoz jönne az adományért amit felajánlanék?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Nem tudom hogy jó kategóriába tettem e fel a kérdést, javítsatok ki ha nem.


A kérdésem az lenne, hogy szeretnék felajánlani adományt bármelyik szervezetnek, aki kijön házhoz és elviszi, mert én nekem nincs lehetőségem el szállítani .


Ruhákról lenne leginkább szó, tehát nem olyan egetverő dolog.

Talán egy két konyhai eszköz... pohár edény tányérok...stb.



2017. júl. 24. 17:09
 1/1 anonim válasza:
88%

Én nem találtam olyat. Nemrégen, mikor volt egy nagyobb vihar, és már nem is tudom melyik városban/faluban repkedtek a tetők lefele a házakról nagy szükség lett volna cserepekre. Több házra való is van nálam. Felajánlottam több szervezetnek is. Nem kellett. Autóm nincs, nem tudom elvinni. Szereztem bútort is, konyhai eszközöket is, ruhákat is, építőanyagot is, tartós élelmiszert is. Volt ami használt volt, volt ami vadonat új. Szóval eléggé sokminden lett lett volna amiért megérte volna eljönni. Mindenhonnan elküldtek, hogy nem tudják elvinni, küldjek pénzt.



Én itt írtam le a segélyszervezeteket. Azt amit szereztem, szétosztottam én magam környékbeli rászorulóknak kinek mi kell éppen alapon.


A tanulság az, hogy ha nem pénzt adsz, nem kellesz.

2017. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!