Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nők valóban nem egyenjogúak?

Andráska Béla kérdése:

A nők valóban nem egyenjogúak?

Figyelt kérdés
Vagy már átestünk a ló túlóldalára és a feminizmus álldozatává váltunk?

2017. nov. 7. 09:50
1 2 3 4 5
 41/47 Mansour ***** válasza:
47%
Igazad van, csak azt nem értem, hogy lehet az, hogy nem te vagy a miniszterelnök?
2017. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

40-es!

Azt hiszed baromi okos dolgokat írtál le. De lényegileg semmit!

Bizony nincs benne egyetlen momentus sem ami komoly lényegi írás lenne. Az hogy lehet így meg lehet úgy az nem álláspont. Nekem nincs vele problémám. Mármint a nőkket kapcsolatban. A fizatésükkel , a félórás ötpercükkel meg ilyesmi. Mint írtam az előzőekben a nőknek két három alapproblémájuk van. A fizetés a gyerekvállalás és a nemi zaklatás.

Én azt mondtam eddig kis kerülővel hogy ezek a problémák nagyon felvannak fujva és túl vannak lihegve álltalában.

Össteszámoltad már hogy a nőknek mennyi előnyük van és a férfiaknak mennyi? Vagy melyik nemnek mennyi hátránya? Kinekek milyen kotelezetségei vannak?

Meglepődsz! Tedd meg.

Ja én sem értem , hogy ezzel a fene nagy tudással miért nem te vagy a miniszterelnök?

:)

2017. nov. 10. 15:02
 43/47 anonim válasza:
45%

A mai feminista társadalomban a nők felsőbbrendűek, mint a férfiak.

A szegények, hajléktalanok között mutatóba sem akad nő.


Kizárólag nőket vesznek fel szellemi munkakörbe - a bírók 70%-a nő. De nőkkel vannak tele az egyetemek, levéltárak, múzeumok. Ez a számarány csak növekszik.

Még nem beszéltem a HR-es pics@król, akik a kinézetük alapján szelektálnak a férfiak között.

2017. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
45%

Gyakran hallom azt a feminista hazugságot, hogy a nőknek nem fizetik a meg a házimunkát. No meg előjön a "kettős teher".


Nem árt tudni, a hogy a legtöbb fiatal nő SEMMILYEN házmunkát nem végez: halomban állnak a mosatlan edények, mindenütt macskahúgyszag (ez nem csoda feministáéknál), a szoba hetekig-hónapokig nincs takarítva. Sokan egyáltalán nem főznek, csak étterembe mennek (a pasijuk fizeti a menüt, nekik minden ingyé van). Igazából a nőknek kellene fizetni a pasiknak, hogy azok eltűrik őket.

2017. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
42%

Na igen.

Érdekes lenne pl. a bíróságon egy 50%-os férfi kvóta.

Kíváncsi vagyok, a feministák mit szólnának hozzá.


Az pedig tényleg igaz, hogy a fiatal nők elég nagy része nem végzi el a házimunkát.

Ismerek olyat, ahol a férj kétszer annyit dolgozott, mint a párja, de ezek után még ő vásárolt, takarított és sokszor főzött is. Ha nem csinálta meg ezeket, akkor aznap nem csinálta meg senki.

(Szerencsére mára már javult a helyzet, az asszonyka is többet dolgozik otthon.)

2017. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:

Ahány nővel találkoztam, mind étterembe járt. Arra is képtelenek, hogy sült krumpolit csináljanak vagy tojásrántottát.


Sőt volt olyan csaj, aki a feltöretlen tojást rakta fel a serpenyőre.

2017. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
54%
Én nem tapasztaltam soha, semmiben egyenlőtlenséget, úgy értem, nemi alapú megkülönböztetést.Kivéve: egy állást nem kaptam meg, mert csak nőket kerestek...
2017. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!