Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg túl durva voltam a...

Tényleg túl durva voltam a fiúval?

Figyelt kérdés
Szóval ma tornaórán az egyik fiú osztálytársam benyitott a mi ( lányok) öltözőjébe és megnézett minket majd elfutott. Az a durva, hogy szinte alig volt rajtunk ruha. Aztán persze mérgesek voltunk és még be is szólogatott és hát adtam neki egy pofont. Aztán még én lettem lecseszve hogy miért verem az osztálytársamat. Nektek mi a véleményetek erről?

2017. dec. 14. 20:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes válaszok születtek. Igaz, hogy az erőszak elítélendő, de a srác jó esetben kap max egy fegyelmit és ő lesz a fiúknál a király.


Én levetkőztettem volna alsóra és kilököm szünetben a folyosóra, hadd érezze át milyen érzés a kukkolás.


Szóval szerintem nem voltál durva, de nem a megfelelő büntetést alkalmaztad.

2017. dec. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Itt írod, hogy nem megoldás az erőszak és aztán még erősebb erőszakot hozol fel megoldásnak. #president
2017. dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Leslelődésért normális helyen szóbeli büntetés jár.

Úgy látszik, itt kevés a normálisan nevelt ember.

2017. dec. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem írtam, hogy nem megoldás az erőszak, csak hogy elítélendő. A kettő nagyon nem ugyanaz.


De szerintem felesleges ezen vitatkoznunk, máshogy látjuk a dolgokat, más az értékrendünk, nem fogunk dűlőre jutni a kérdésben.

2017. dec. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Carragher_x ***** válasza:
59%

"Egyáltalán nem trollkodom."

Ez elég nagy probléma, mert ebben az esetben végérvényesen elvesztetted a kapcsolatot a valósággal és képtelen vagy különbséget tenni erőszak, zaklatás és bunkóság között. S ez a média általi agymosott állapotod vezet olyan marhaságokhoz, minthogy egy diákcsíny elkövetőjét lebűnözőzöd vagy hogy egy öltözőbe való benyitás után terápiát javasolsz a lányoknak:D Nonszensz az egész, bár én még mindig nem tudom elhinni, hogy te ezeket komolyan írtad, ennyire senki sem lehet ostoba:D

2017. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

A lány öltözőbe való benyitás kukkolás, szexuális zaklatás.

Meg kell tanulnia a kukkolónak ezt.

2017. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Aki az után, hogy pofon vágott egy fiút teljesen jogosan olyan bűntudata van, ami napokig zavarja, azt lelkileg segíteni kell, hogy rendbe rakja magát.


Tudom, rossz ember vagyok. De én megtenném.

2017. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Carragher_x ***** válasza:
44%

"A lány öltözőbe való benyitás kukkolás, szexuális zaklatás."

Zaklatás a médialufival ellentétben sorozatcselekmény. Szóval nem, egy diákcsíny nem zaklatás. És nem, ettől a momentumtól senki sem szenved lelki traumákat.

_

"pofon vágott egy fiút teljesen jogosan"

Jogosan senkit sem lehet pofonvágni, csak ha védekezésről van szó.

_

"bűntudata van"

Én nem látom, hogy bűntudata lenne, sőt a kérdésből inkább a felháborodás jön le, amiért őt is megdorgálták a pofon miatt. Mellesleg, ha bűntudata lenne, akkor se lenne semmi. Az életben számos dolog miatt lesz még bűntudata, az hogy vki pár napig rágódik valamin nem indokol pszichoterápiát, mivel az élet velejárója.

2017. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Na jó legközelebb nem ütöm meg,egyébként amikor kettesben voltunk és kérdeztem miért kell ilyen parasztnak lennie és csunyan beszolt akkor csaptam oda neki. Szóval nem nyilvánosan. Egyébként meg nem vagyok verekedős, azt meg már légyszíves ne mondjátok hogy pszichológushoz kéne mennem!
2017. dec. 16. 19:11
 20/23 A kérdező kommentje:
Amugy én nem vagyok olyan bunkó, hogy a fiúkat kukkoljam és benyissak hozzá, szóval ilyenért engem nem pofozhat meg, mert én ilyet nem csinálok
2017. dec. 16. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!