Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg túl durva voltam a...

Tényleg túl durva voltam a fiúval?

Figyelt kérdés
Szóval ma tornaórán az egyik fiú osztálytársam benyitott a mi ( lányok) öltözőjébe és megnézett minket majd elfutott. Az a durva, hogy szinte alig volt rajtunk ruha. Aztán persze mérgesek voltunk és még be is szólogatott és hát adtam neki egy pofont. Aztán még én lettem lecseszve hogy miért verem az osztálytársamat. Nektek mi a véleményetek erről?

2017. dec. 14. 20:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

De ha bemennél, normális dolognak tartanád?

Amúgy szerintem sem kell pszichológus, nem olyan súlyú dolog ez.

De azért legközelebb visszafogottabban.

2017. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Zaklatás a médialufival ellentétben sorozatcselekmény."

Jó dolog hivatkozni valamire, amihez szerinted köze van a dolognak, miközben nincs.

A felnőtt munkahelyen valaki benyit a női illemhelyre, öltözőbe, hogy kukkoljon, annak a munkáját felfüggesztik szexuális zaklatás miatt. Nálunk volt ilyen. Ez valóság. Nem médialufi.


Ha a fiúcskát pártolod és azt mondod, hogy ez csak egy csíny és szegelje magát, az szerinted elég, hogy soha többet ne csináljon ilyet?


Érdekes.


Az, hogy te nem látod a bűntudatot, csak a felháborodást, a te hozzáállásod. Én azt látom, hogy nem tudja helyre rakni magában.

2017. dec. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nyugi! Ügyes voltál, hogy volt bátorságod helyre rakni a gyereket, ne félj! Ki fogja heverni a taslit :) A nővérem iskolatáskával és vonalzóval esett azoknak, akik folyton macerálták, aztán rájöttek, hogy jobb ha békén hagyják.
2017. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!