Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel. Tanácsot kérnék, nem tudom hogy kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés

A helyzet: mindketten 23/L. Összevesztünk tegnapelőtt egy hülyeségen, hogy:

nem hívott telefonon (ingyenes), nem szól, hogy nincsenek szülők, és átmehetnénk, titkol dolgokat, amiket a tesójától kell megtudnom. Nagy nehezen elértem, és elmondtam mi bánt-normálisan. De ezen felhúzta magát, és nem látta be ezeket, hanem még én lettem a sz@r. Összevesztünk a telefonba, és még ő csapta le rám.

Most azóta sem hívott, én küldtem neki e-mailt, hogy elmondjam, mivel bántott meg, nem válaszolt.


Tudom, hogy más is ezt mondaná, de tényleg nekem van igazam, mégis nagyon hiányzik, és nem tudom, hogy mit csináljak? Azt sem szeretném, hogy én "engedjek", mert nincs igaza, de elveszíteni se szeretném.

Amúgy még soha nem vesztünk össze. Egy csomó minden köt össze, ráadásul nemsokára együtt mennénk nyaralni is.

Kérlek, adjatok olyan tanácsot, ami esetleg már nektek bevált.

Köszi.


2010. jún. 20. 11:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen, a hiánya! Ez most a legrosszabb. Meg az, hogy ő hogy bírja ki? Én nehezen viselem, ha valakivel összevesztem, nemhogy pont vele! Én megpróbálom kibírni, hogy nem keresem, és itthon már mindent csinálok, csak nehogy felhívjam, és írjak neki. Csak bárcsak érteném, hogy mi baja volt azzal, ami máskor meg teljesen természetes?

Akármiket is mondott a telefonba, annyira hiányzik.

A titok, amit a tesójától kellett megtudnom, hogy nem akar eljönni az osztálytalálkozóra (pénteken lesz), (amit eddig ő is istenített), azért, mert nem hozzuk a barátjainkat. -neki nemrég lett egy nagyon rendes pasija, és vele szeretne eljönni - Persze nekünk nem mondta el, hogy nem akar jönni, mert tudja, hogy mit mondanánk. De ezt még el sem mondtam neki. Elég volt ez a vita.

Jó volt kiírni magamból, ígérem megírom, mi lett a vége. (egyszer csak vége lesz? :) )

És ezután nem keresem ennyit.

2010. jún. 20. 14:25
 12/13 A kérdező kommentje:

Megoldódott! Most kaptam tőle sms-t, hogy nem akart megbántani, szeret, és h megbeszéljük majd ezt személyesen.

VÉGRE!

Most itt sírok magamban-örömömben, mert jó érzés, hogy megmarad a barátnőm!! Nem gondoltam volna, hogy ez ennyire kikészít lelkileg. Még egyszer köszi a válaszokat, tanácsokat!

2010. jún. 20. 16:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy végre jelentkezett. : ) Ha beszéltek, semmiképppen ne vádold őt.
2010. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!