Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar ember miért ennyire...

A magyar ember miért ennyire irigy?

Figyelt kérdés
Úgy értem miért ennyire irigy a másik ember sikereire,boldogulására és ha valaki jobban áll anyagilag arra is megvető irigységel tud nézni...,és akár ki is közösiteni!Sajnos már tapasztaltam ezt melóhelyen mikor autóval jártam be dolgozni(nem akármilyennel,de nem akarok most villogni) és mikor látták,hogy megállok vele és kiszállok,rögtön hallottam a susmust a hátam mögött,hogy honnan telhet egy ilyen autóra nekem és stb,stb..!Ezzel voltak elfoglalva,komolyan az eszem megáll-.-" És nem általánositani akartam,de gondolom Ti is hallottatok erről a "jó" magyar szokásról,az irigységről,hogy nem tud örülni a másik sikereinek,inkább belerúg egyet,de miért??
2010. júl. 5. 18:24
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
63%

Pap Rita, Bodnár Attila??? A Marsra kellett volna kilőni őket, mert amit a magyar kultúra ellen tettek az emberiség elleni bűn.

http://www.youtube.com/watch?v=pgcKSCPoux4&feature=related


És ezért irigykednek Rád, igen. Mert nem Te dolgoztál meg a Hondáért hanem anyuka vállakozó.

2010. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nem fáj ha valakinek 4 egyeteme van és megdolgozik a pénzért, mégha rá is megy néha a családi élete.


Az szüli az irigységet amikor a pénz mögött nincs teljesítmény. Csak ügyeskedés, kihasználás, adócsalás.

2010. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Aha..,tehát ha látni egy hasonló korabeli fiatalt mint én egy autócsodában arra irigynek kell lenni mert más 50 évesen se tud venni ilyet,Ő meg ilyennel furikázik,ez szép... Akkor járjon ezentúl minden 30 év körüli fiatal Suzuki swifttel 1998 évjartúval,talán nem nézik ki egy melóhelyről!
2010. júl. 5. 19:03
 24/51 anonim ***** válasza:
Mindent egybevetve, nem szabad irigykedni. Mindenkinek sok boldogságot.
2010. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Igy van,ez végszónak kiváló volt!!;)
2010. júl. 5. 19:06
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, én értelek pontosan, mert én vagyok a 4 diplomás aki írtam, és olyan körökben mozgok, ahol tudom, h abszolút nem jelent semmilyen nehézséget az sem, ha a gyereknek érettségire egy menőbb BMW-t vesznek. És ez sem ritka! Sőt , szalagavatóra meg házat kapo. És higgyétek el, van ilyen réteg is, csak nyilván aki nem ebben él, hanem az alkalmazotti 80 ezréből szenved hónapról hónapra, az el sem tudja képzelni, hogy az életnek van egy másik oldala is.
2010. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
56%
kedves 4 diplomás, mit dolgozol? milyen jellegű munka az?
2010. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csak egy telemarketinges, és most szünet van, ezért álmodozik egy kicsit.
2010. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:08


Igen igy van ahogy irod..,nemrég találkoztam egy olyan kérdéssel itt ,hogy x-nek miért vesznek a szülei 18 évessen egy 20 milliós házat?! Ez piszkálta a csőrét a kérdezőnek.. Mert a szülei megengedhetik maguknak,ennyire egyszerű...

2010. júl. 5. 19:15
 30/51 anonim ***** válasza:
63%

18:38

de tudod van aki nem gépsornál dolgozik, hanem esetleg agya is van, és mondjuk milliós vag ymilliárdos üzletekről tárgyal


Na látom te sem vagy különb azoknál, akiket szidsz. Szerinted, aki nem milliárdos üzletről tárgyal, az mind agyatlan, ugye?

2010. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!