Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek jól rajzolok? (Kép)

RapDaddy kérdése:

Szerintetek jól rajzolok? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Érdemes lenne komolyabban foglalkoznom vele?

És ha igen,tudnátok valami módszert ajánlani amivel itthon is tudom magam fejleszteni?

Előre is köszönöm


2011. aug. 5. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Van tehetséged, ennél csak még jobb lehetsz. Én egy hobbinak minimum megtartanám, és fejleszteném.

Ismerősömnek volt ilyen manga könyve, ökölnyi vastag. Biztos vannak ilyen fajta könyvek még.

2011. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ebből nem derül ki semmi.


Saját stílusod van-e?


Ha abból mutatnál...

2011. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A "saját stílusnál" arra gondolsz hogy kitalálok valamit és lerajzolom?Mert ha igen, akkor nincs még csak a másolgatásnál tartok.

Itt van még két rajzom:

[link]


[link]


mab:ha jól emlékszem te segítettél nekem pár Buddhizmussal kapcsolatos kérdésemre.

Köszönöm szépen:)

Még akkor írtam még egy e-mal de nem kaptam választ:(:S


Köszönöm

2011. aug. 6. 11:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Oh, bocsánat. Megírtam a második részt is még bent az egyetemen, de amikor kész lett elszállt az egész gép. Azóta nem volt erőm neki állni ismét, de ígérem pótolom. Talán holnap este.

Persze azért gyakorolhatsz!

2011. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hm. szerintem enged el magad és kezdjél úgy rajzolni mint egy kisgyerek, abból építsd fel a saját formavilágodat! A kettőt a másolást, technika tanulást és a szabálytalankodást, eredetieskedést együtt kell csinálni. Jó lesz ez!
2011. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem mondom hogy rossz,mert egy rajz sosem lehet rossz.Egyszerűen csak nincs benne semmi.Csomó fiú ismerősöm ugyanígy rajzol,de csak unalomból,és fejből is jól tudnak.Kritz-kratz-ok. Az árnyékolás nagyon nem megy.Nekem ezek a stílusú manga rajzok nem is jönnek be,de másnak biztos.Egyszal ezekben nem látszik hogy hogyan tudsz valójában rajzolni.Remélem nem haragszol meg.De lehet csak én látom így,mert teljesen más stílusban rajzolok.De nem vagy béna,nagyon jól le tudod másolni a rajzokat.Próbálj meg kicsit más dolgokat is :))
2011. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

20:16

Nem haragszom.Pont ezért raktam fel ide a rajzaimat hogy "igazi kritikát" kapjak.:))

A 3 hsz-ban is megnézted a képeket(mert azok nem manga stílus).

Amíg fodrásznak tanultam az osztályomból én voltam a 3.legjobb.

Igazatok van,most már valami más stílusban is elkezdek rajzolni.

Köszönöm

2011. aug. 8. 07:17
 8/10 anonim ***** válasza:
igen,megnéztem,épp azért írtam h nem valami jó az árnyékolás.Talán ha megpróbálsz portrét rajzolni rájössz hogy hogy is van az.Azt kezdtem el legelőször,azóta szinte bármit letudok.De persze lehet hogy az nem áll hozzád közel.Próbálkozz,nézzél youtube-os vidiket,nekem azok is segítenek.Minél több stílusban is kipróbálhatod magad :)
2011. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Attól függ, hány éves vagy. Egy 10-12 évesnél ez nagyon jó, viszont ha idősebb vagy, akkor még sokat kell gyakorolnod!
2011. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyira mint én.Szóval NEM!!!
2011. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!