Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a rajzaimról?

Mit gondoltok a rajzaimról?

Figyelt kérdés

Először is, nem tanultam rajzolni, ez nálam csak hobbi és nem is nagyon tartom olyan jónak amiket csináltam. Ti mit gondoltok ezekről?


[link]



2018. dec. 15. 10:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

A vonalkezelésed darabos, kemény és szögletes. Nem tudom, milyen ceruzát használsz, gondolom HB-set, de sürgősen felejtsd el! 3-5B puhaságú ceruzával rajzolj, és ne nyomd, hanem próbálkozz különböző erősségű vonalakat húzogatni. Ezzel lehet próbálkozni, skiccelgetni. Kész képeket akarsz, de nagyon nagy szükséged lenne csak simán skiccelgetni. Ha még maradsz is a manga vonalnál (mert miért ne?), akkor is érdemes megtanulnod az arányokat és az emberábrázolást. Tutorialokat találsz a YouTube-on például, de a Deviatart is tele van velük.


Például: [link]


Amit még ajánlok, hogy próbálj meg beállítás után rajzolni, mert ez fejleszti a térlátást, és akkor is, ha soha a büdös életben nem akarsz majd csendéleteket rajzolni, haszos lesz. Például segít, ha gépjárművet akarsz tervezni. Úrhajót vagy mittomén, bármi tök érdekeset. A net tele van képpel, másolj-másolj-másolj! Fegyvert például. Rövidülést. Látszik, hogy kezdő vagy, de elég kitartással még viheted valamire.

Ja, tipp! Ezeket a képeket rajztanárnak inkább ne mutasd meg, ha nem akarod, hogy ott helyben a frász kerülgesse!

2018. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt bármit is írna bárki:

Kérdezzük már meg a kérdés kiíróját:

Hány éves is vagy???


Én pl ötödikes koromban rajzoltam ezen a szinten.

Eleinte csak a papír és ceruza létezett;

Mára pedig a grafika, szobrászat, 3d modellezés/nyomtatás, fotózás, varrás, barkácsolás/kárpitozás...stb


Majdnem bármit megalkotok amihez van alapanyag és eszköz a kezeim közt. 😊


Tény a tökéletestől messze vannak a rajzaid, de ha fiatal vagy van bőven időd fejlődni, csak foglalkozni kell vele.


Hajrá sok sikert!😊

2019. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Kérdező, a mostani rajzaid már sokkal jobbak, mint a december közepe előttiek! Pár hét alatt nagyon sokat fejlődtél!
2019. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12. válaszoló, ott van az oldalán, hogy 16/M, ami azt jelenti, hogy 16 éves és fiú. :)
2019. jan. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azóta fejlődtem valamit, vagy lássam inkább be, hogy a rajzolás nem nekem való?
2019. júl. 28. 09:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Fel ne add! Az, hogy valaki azt mondja, hogy fejlődnöd kell, az nem azt jelenti, hogy akkor most új hobbi után kell nézned. Csak többet kell gyakorolni, és megfogadni, amit itt sokan leírtak a válaszokban. Mivel lelkesedésed van és termelékeny vagy, úgy gondolom, ez nem lesz akadály. Én anno évekig csak állatokat meg csendéleteket rajzoltam, aztán valamelyik anime hatására kezdtem el embereket is, úgy 13 évesen. Annyi kell, hogy merj próbálkozni, merj továbbfejlődni. Van egy "ismerősöm" Deviantarton, kábé 12 éve tag, és a 12 év alatt semmit sem fejlődött a stílusa, mert ő maga nem akart rajta változtatni semmit. Úgy is mondhatnánk, hogy az ilyen személy csak a fióknak rajzol.
2019. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyébként meg mindenki kezdi valahol.

[link]

[link]


(Egyik artist sem én vagyok, csak példának hoztam őket.)

2019. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!