Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan lehetne kiadatni a...

Hogyan lehetne kiadatni a verseimet? Nem baj, ha százezreket kell fizetni a kiadatásért, csak kellene egy jó kiadó!

Figyelt kérdés
Elég jókat írok az utóbbi időben, és úgy gondolom, ismertté tudnék válni. Na de hol érdemes próbálkoznom? Válaszotokat előre is köszönöm! 17L
2019. jan. 10. 13:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%
A kérdésedből az önteltség sugárzik, nem a profizmus. Az, hogy mi jó, meglehetősen relatív. Egy tanácsot viszont fogadj meg, nem a kiadónak, hanem az olvasónak írod a verseidet. Legalábbis abban a tekintetben, ha nincs olvasó, aki megveszi őket, akkor nagyzolhatsz a százezres kiadással. Tizenhét évesen pedig kevesen tudnak kimagaslót alkotni, nem hiszem, hogy ilyen stílussal te lennél az új Rimbaud.
2019. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos előzőre (meg a többiekre is) hallgatnod kellene. A köteteidet azok az emberek fogják megvenni, akiknek a véleményére te magasról teszel. Márpedig ha a műveid pongyolán fogalmazva "nem jók", akkor mindegy mennyire nem érdekel olvasóid véleménye, senki nem fogja venni a könyveidet. Egy írónak/költőnek bírnia kell a kritikát, hiszen ha önteltül visszautasítja őket, nincs lehetősége fejlődni.
2019. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Öntelt volnék, mert tudom miben vagyok jó? Minden másban úgyis alacsony szintet ütök meg, Ti pedig még ezt is megkérdőjeleznétek. Még csak nem is láttátok az írásaimat. Na ez az a fajta előítélet, amiből nem kérek.
2019. jan. 10. 23:01
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Akkor tessék mutatni írást. Állítani én is tudok bármit.
2019. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Mivel hogy még régebben publikáltam ide 1-2 verset, így tudok mutatni gyengébb alkotásokat. Előre szólok, hogy ezek a régebbi verseim, nem voltam olyan gyakorlatban, mint most, illetve nem állt szándékomban olyan hű de jókat kiírni, mert csak ellopnák az emberek. Szóval egyik sem nagy szám, amit ide most belinkelek. Csak egypáran kiprovokálták ezt, ezért kénytelen vagyok nem vitatkozni és megadni azt, amit kértetek tőlem.


Az egyik:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszet..


A másik:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszet..

2019. jan. 11. 13:56
 16/26 anonim ***** válasza:
68%

Itt nem arról van szó, hogy előítélet...

Ha azt mondanád, hogy meg tudtad fejteni a fekete lyukak titkát gondolati síkon, nem mondanánk hogy biztos hogy nem jól, mert ott a te lényed, személyiséged nem szükséges a keplethez.


De a vers függ az alkotójátol.

Ezért nincsen egy olyan költőnk sem, aki ne lett volna érdekes. Akinek ne lettek volna megoldásra váró problémáik. Akik ne lehetnének szerethetőek.

A Nyugatban senki sem publikált ilyesféle dolgokat mint most te a neten.

És én szívesen olvasok meg drogos iroktol, koltoktol is, hiszen volt mit megélniük, írniuk, de egy ilyen öntelt kis pacak nekem ne akarjon életképes válaszokat adni az elet bizonytalanságaira.

2019. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
31%
Remélem, nem gondoltad komolyan, hogy művészeti értéke van annak, amit linkeltél. Össze tudod hasonlítani egy József Attila, egy Paul Verlaine, egy Baudelaire verssel? Közhelyes, értelmetlen, és nem a rímek teszik a verset verssé. A líra csak egy forma, pontosan úgy, mint a próza. Ezek hordozzák a tartalmat. Az a lényeg, ami benne van, ami a mögöttes mondandója. Ezeknek mi? Egy tinilány ábrándozása, hogy milyen kiemelkedően tehetséges költő?
2019. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
2. nap. Még mindig vitatkoznak velem. :D Aki a kérdésemre nem tud válaszolni, minek van itt? Ki mondta, hogy jók amiket belinkeltem? Nyilvánvalóvá tettem, hogy ezek a leggyengébb verseim. Ezen mit nem lehet érteni...
2019. jan. 11. 14:41
 19/26 anonim ***** válasza:
40%
Nem veled vitatkozunk, hanem a felfuvalkodottságoddal. Belőled ilyen mentalitással sosem lesz igazi lírikus szerző. Keress egy magánkiadót, és fizess, hisz úgysem probléma, vannak százezreid.
2019. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Ja, nagyon nagyképű vagyok, vissza kéne vennem.
2019. jan. 11. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!