Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Néptáncolsz? Hány éve? Kérem...

Néptáncolsz? Hány éve? Kérem az összes néptáncos írjon, aki elolvassa a kérdést. :D

Figyelt kérdés

Egyébként hogyan viszonyulsz a néptánchoz?Eljársz csak muszájból,vagy azért,mert úgy érzed nem tudnál léezni nélküle?Én az utóbbi kategóriába tartozom.El nem tudnám képzelni az életemet a néptánc nélkül,és nem is szándékozom abbahagyni.


15L


2010. aug. 5. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez jó!

gratulálok, maradj is meg ilyennek!

2010. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én általános iskolában néptáncoltam, de sajnos akkor is csak "hobbi szinten". Mindig is szerettem volna komolyabban űzni, az akkori tanárom szerint volt/van is hozzá tehetségem, de nem nagyon volt lehetőségem komolyabban belemerülni! Mindig is nagyon irigyeltem a falura született fiatalokat (én falura költöztem így belelátok), amiért szinte egyetlen szabadidős tevékenységként a néptáncot állítják eléjük, és pici koruk óta, mindenki hatalmas élvezettel csinálja! Sajnálom hogy ez nekem nem adatott meg, sokkal sokkal szebb bármelyik modern táncnál, már csak azért is, mert ez csak is a miénk, magyaroké! :)
2010. aug. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

11 éve és imádom.:) Nem fogom abbahagyni.

17L

2010. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Én oviban néptáncoltam, de már akkor is gáznak tartottam:D
2010. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9. éve néptáncolok, és egyszerűen imádom, nem tudnék meglenni nélküle=)Néha kicsit piszkáltak érte, de aztán rájöttek, hogy azért ezzel eredményeket értünk el:)Első óta csinálom, és olyan gimnáziumba mentem, ahol van délutáni elfoglaltságként, és most már két helyre is járok, és IMÁDOM:)
2011. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

én is úgy vagyok ezzel mint te. Nem tudnám elképzelni nélküle az életem :D

10 éve néptáncolok,és nem akarom abbahagyni soha :D

14/L

2011. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, 13 éve néptáncolok, és nagyon szeretem. A hangulatot, magát a táncot, a zenét, mindent. De mi is a kérdés? :P :D
2012. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
fiú vagyok 19 éves :) lassan 11 éve néptáncolok. egy amatőr együttesnek a tagja vagyok és a Fóti Népművészeti suli néptánc szakán tanulok. Nekem nagy álmom és célom,h hivatásos táncos legyek :) és nincs jobb annál szerintem ha a munka egyben szórakozás is :)
2012. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
17 éves lány vagyok, már nem néptáncolok, de 13 évig csináltam nagyformációban, szólótáncosként :)
2012. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még csak 4 éve néptáncolok, de imádom. Suli után mindig úgy indulok neki, barátnőmmel, hogy nincs kedvünk meg ilyenek. Aztán belépünk a kapun és rögtön meg is jön a kedvünk. :)))
2013. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!