Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A vidéki férfiak miért szeretn...

A vidéki férfiak miért szeretnek a szabadban hugyozni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 14:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Pesten a pestiek között is van, aki nem megy el a WC-ig és az utcán végzi a dolgát. Egyszer munka után, mikor este 8-kor végeztem, mentem haza, Újpest-központban vártam a 25-ös buszt, és szemben a villamosmegállóból vizelt egy fiatal srác a sínekre, nem látszott vidékinek, de ittasnak annál inkább. A Ferenciek terénél a híd mellett a Dunához közelebb lévő templom mellett is erős pisiszag van (nem a nagy ferences templom).
2010. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Én jobban szeretek a szabadban.(csak hugyozni:D)

Nyáron van hogy inkább kimegyek, minthogy a wc-be(nem azért mert undorodom tőle). Egyszerűbb ott valamivel. Nem kell 'célozni' mehet amerre akarom és le se kell húzni, ülőkét se felhajtani, és friss(ebb) levegőn van. És ez csak itthon, nyilvános vécékre, vagy mint buszmegálló, iskola... szerintem senki se szeret menni. Nem túl higiénikus.

2010. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Az épületeket lehugyozni sem túl higiénikus. Vicces, hogy pont ez a kifogás... Nem higiénikus, muhaha... Hát én sem szeretem egy koszos-büdös nyilvánosvécében elintézni, éppen ezért mindig megvárom, hogy hazaérjek, nem állok neki a dolgomnak az utcán.
2010. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem higénikus a falnak, de nekünk igen, hogy nem kell megfogni a kilincset, belélegezni a... vécékben előforduló szagokat. Persze ebből is lehet túlzásokra gondolni, hogy olyan húgytócsa van a sikátorba mintha eső esett volna, meg ilyenek, de nem ilyenre gondoltam.
2010. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%

szerintem belvárosban hugyozni az aszfaltra betonra v kis parkba az tahóság ott sok ember megfordul és büdös is.

de ha falun az ember saját telkének végében trágya mellé pisál 1et az szerintem nemgáz

2010. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%

uhh.. egyszer nagyon nagyon részegen hugyoztam a szt. istván körúton egy kapualjba. na, hát az nem volt túl jólnevelt dolog...

jah, és ennek tetejébe még lány is vagyok.

nem, nem büszkeségből írom, csak lássátok, hogy nem csak vidéken, és nem csak férfiak végeznek efféle tevékenységet.


amúgy kiskoromban imádtam nyáron a cseresznyefa alá pisilni :D

2010. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:33


Aranyos vagy, köszi!

2010. szept. 13. 22:03
 18/25 anonim ***** válasza:
köszi az értékelést! :D
2010. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%

Mert mi, vidékiek csak az újságban (TV persze nálunk nincs!) látunk WC-t. Budapesten sehol nem vizelnek az utcán, ez látható az utcákon, aluljárókban, a tiszta villamosszerelvényeken. A kutyagumit a belvárosi butikokban kell venni kilós kiszerelésben, mert a jól nevelt pesti kutyák oda nem piszkítanának.

Pesten csak okos és kultúrált emberek élnek, a Budapest tábla távol tartja a bunkókat, mint fokhagymafüzér a vámpírokat.

Újabb pestisznob kérdés. Lehet erre komolyan válaszolni..?

2010. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 bary79 ***** válasza:

09:35

Ez nagyon kemény! XD

2010. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!