Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Két 12 éves roma gyerek...

Két 12 éves roma gyerek beszólogat mindenkinek a villamoson, én lennék a hibás ha rászónlék?

Figyelt kérdés
Tegnap utaztam a 41-es villamoson, es arra lettem figyelmes hogy 2 12-13 koruli roma gyerek hangosan pofazik az utasoknak es kotoszkodnek.ha ott helyben szajonvagnam az egyiket jogosan akkor istenbizony ramugrana 5 ember es mar vinnenek is be a rendorsegre. Megis milyen orszagban elunk mi b*zdmeg? Hihetetlen es elkepeszto ahova ez fajult, lassan a magyarok lesznek kissebbsegben. A ciganyoknak mindent szabad, nekik minden el van nezve, es ha valaki mer szolni egy szot vagy szetverik vagy lesujt ra a rendorseg. Kene inditani egy hatalmas peticiot es ossze kene hozni egy tobb szaz ezres mozgalmat akik megkovetelnek a kormanytol es a magyaroktól hogy vegyek vissza a hatalmat a sajat orszaguk folott, mert ez igy nem mehet tovabb.

2022. jún. 7. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Mondom, h szólj rájuk, ha nincs ott a família. Te hány éves vagy? Férfi vagy? Mitől félsz? Nekem múltkor volt egy ilyen banda a héven, ugráltak mindenen, mint a majmok, de azok nagyobbacskák voltak, meg voltak vagy 4-5-en, azoknak inkább én se szóltam semmit. De két szaros 12 évesnek simán szólnék, pláne a budai oldalon. Először finoman, aztán felemelve a hangod, meg közölve vele, hogy zavarnak más utasokat is, és ha nem tetszik, akkor szólunk szépen a villamosvezetőnek. Ennyi. Nem kell mindig mástól várni a segíséget.
2022. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ertem, de nem nagyon néztem korul es azt hittem h valahol ott ül a 200 kilos allat fater. Legkozelebb mashogy csinalom majd
2022. jún. 10. 13:25
 13/16 anonim ***** válasza:
Először szólsz, aztán megvárod amíg leszállnak, körülnézel és ha nincs tanú, akkor ütsz.
2022. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13



Adlak :D

2022. jún. 22. 15:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Kövi megállónál kilököd őket a záródó ajtón.
2022. júl. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én visszaszóltam volna nekik finnül vagy hollandul. Bele kell törődniük, hogy nem érted az epés beszólásaikat, a szótárról meg azt se tudják, hogy micsoda, nem hogy legyen náluk pont finn vagy holland. A gugli fordítót se hinném, hogy tudják használnio.
2022. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!