Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A magyarok miért utálják...

A magyarok miért utálják ennyire az Amerikaiakat?

Figyelt kérdés

Folyton jönnek, hogy hülye barom, idióta Amerikaiak, semmihez sem értenek, büdös nekik a munka, meg mindig majmolja Magyarország Amerikát, amikor semmi jó nincs ott, nincs történelmük, nekünk van, meg minden.

Most a Magyarok miért utálják ennyire az Amerikaiakat?

Ez mind irigység?


2011. ápr. 21. 13:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:

A Usa bizony beltenyeszet mert angolok aplapitottka hiaaba na sze tanulhatad (jaj elfelejtettem nallatok a suli penzert vab ) hogy a hallot indian a jo indian tolerans ositek igy exportaltak a demokraciat anno,,,,

Ezert is vagy te hulye nem csak a suli miatt beltenyeszet...:))

2015. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
nemis értem hogylehet egy kevert nép beltenyészeti? kifejtenéd nekem? amugy meg a b***** k*****ádat mikor felcsinálta a nagyapád tudta hogy ilyen retardált hegylakó fog kibujni mint te? :)
2015. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:
zabáld inkább a kolbászt te b**** retkes f****ó magyar szellemifogyatékos buta paraszt
2015. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 anonim ***** válasza:
Sutyikem ugy lehet beltenyeszet hogy nem kevert mivel az oslakosokat kiirtottak es a feketeket is retardaltnak tartjak ugyhogy szepen altok...
2015. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:
barack obama az elnök hogy tartanák a feketéket retardáltnak? najó én ilyen buta emberre nem pazarlom a drága időm :D
2015. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim ***** válasza:
Jsa hogy te az elnok miatt azt hiszed a gaz amcsi feher nem tartja retardaltnak a feketet? Pomt azert lehet fekete az elsnok te hule mert mar tobbsegbe van a nem feher egys helyeken es valasztais szabalyotok szerint tobb elektort vhet..de a ku kuc kalnron sem tanulahttal ugye ...mert allampolgari jog nallatok hulyenek lenni...
2015. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 anonim ***** válasza:
tivagytok a legnagyobb elmaradott buta tudatlan senki asshole népség az egész bolygón és te pofázol nekünk?:D
2015. márc. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim ***** válasza:
Hat meg a valasztasi renfszereteket se erted feka igazan nagy szar lehetsz,,,
2015. márc. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!