Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A magyarok miért utálják...

A magyarok miért utálják ennyire az Amerikaiakat?

Figyelt kérdés

Folyton jönnek, hogy hülye barom, idióta Amerikaiak, semmihez sem értenek, büdös nekik a munka, meg mindig majmolja Magyarország Amerikát, amikor semmi jó nincs ott, nincs történelmük, nekünk van, meg minden.

Most a Magyarok miért utálják ennyire az Amerikaiakat?

Ez mind irigység?


2011. ápr. 21. 13:05
 81/98 anonim ***** válasza:
de komolyan nektek mit tanítanak az iskolában? egyáltalán ilyen buta embereket felvesznek iskolába? nállunk az ilyen szellemiszinten lévő embertipusok mint te a kisegítőbe vannak 10fős osztályba
2015. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
Ne mondd...ugy tudom nallatok penzert van a suli es allampogari jog hulyenek maradni ahogy am egnyilvanulasodbol latszik is nacikam :)))
2015. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
én feka vagyok nemlehetek naci és a magyarokat nem tekintem fehérnek hanem korcs mongol keveréknek te kis sárga gay azthiszed a 10cm-es farkaddal ugathatsz nekem vagymi? nekem 26cm leng itt lent
2015. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
Feka aza fekalia azaz kaka..na az tenyleg az vagy...meg hulye is hisz allapolgari jog nallatok a suli az penzert van...:)))
2015. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
62%
hallod fogyatékos magyarok szedik nállunk a szemetet nemjössz besegíteni a sárga tesóidnak? szemétszedésben nagyonjók vagytok :) azt pontozom (Y)
2015. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
Almofdoz csak nacikam ha a hulyeseg fajna orditanal fekalia...kaka...
2015. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:
nállunk még a gén is tökéletes francia az alapjába véve is tökéletes mert a franciák szépek a latinok is szépek és tökéletes genetikával rendelkeznek hát a mongolokat nemtudom.. de ki***ott veletek az evolucio inkább probálj neki menni a kínai nagyfalnak megint :Sd
2015. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:
Mondom ha a hulyeseg fajna orditanal de nallatok alapjog hulyenek maradni....26 cm farok...:)) nem is irigylem mert egy jot nem tudsz dugni....hihihi
2015. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
mi nemvagyunk beltenyészetiek mint az angolok ezértvagyunk ilyenszépek és ők ezért ilyen csunyák:D jó megmondom ittis vannak csunyák de azoknak tuti angol felmenői vannak mertha latin lenne akkor jolnézneki
2015. márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
a latin és a francia keverék nőket meg a latin és fekete nőket az egész világ irígyli:D és holvannak? hát nállunk az USABA
2015. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!