Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A magyarok miért utálják...

A magyarok miért utálják ennyire az Amerikaiakat?

Figyelt kérdés

Folyton jönnek, hogy hülye barom, idióta Amerikaiak, semmihez sem értenek, büdös nekik a munka, meg mindig majmolja Magyarország Amerikát, amikor semmi jó nincs ott, nincs történelmük, nekünk van, meg minden.

Most a Magyarok miért utálják ennyire az Amerikaiakat?

Ez mind irigység?


2011. ápr. 21. 13:05
 11/98 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom az olyanokat, akik 300 millió embert kollektíven utálnak, és aztán képesek felhozni érvként történelmi eseményeket.
2011. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
80%

"Sajnálom az olyanokat, akik 300 millió embert kollektíven utálnak, és aztán képesek felhozni érvként történelmi eseményeket."


ki beszélt kollektív utálatról? mindössze kritikát fogalmaztunk meg, bár nem tudom, ha szerinted kritikával sem szabad senkit illetni, akkor mennyire értékeléd a DEMOKRÁCIA szót?

hidd el, én is sajnálom az olyan embereket, akik funkcionális analfabéták, és szövegértési gondjaik vannak

2011. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim válasza:
29%
Én speciel azért nem szeretem amerikát/a népet nem ismerem,a kormányról írok/ mert mindenbe beleütik a nagy orrukat,főleg mert a vezetőik a nagyorruak népéből vannak választva.Akkkor nem kapálóznáak ha Magyarországot támadná meg valaki,hisz nincs olajunk:)
2011. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
20%

"ki beszélt kollektív utálatról? mindössze kritikát fogalmaztunk meg, bár nem tudom, ha szerinted kritikával sem szabad senkit illetni, akkor mennyire értékeléd a DEMOKRÁCIA szót?

hidd el, én is sajnálom az olyan embereket, akik funkcionális analfabéták, és szövegértési gondjaik vannak"


És te miért veszel magadra mindent, amit olvasol? Ne légy paranoiás.

2011. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim válasza:
74%

ne felejtsük el Kossuthot sem, aki kiment a nagy Ámerikába, és megígérték neki 1849 után, hogy támogatják a felszabadítást.

az ígéret megvolt, aztán csesztek rá egy nagyot...

2011. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy az amerikaiaknak nincs múltjuk, de van jövőjük. Magyarországnak hiába van múltja, ha nincs jövője. Erről ennyit. Lehet lepontozni.
2011. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
23%

én személy szerint azért mert nagyon sok a buta ember , persze nem azt mondom hogy mindenki , de volt már hogy sírva röhögtem amikor egy amcsi csajjal beszélgettem mert annyira nem volt képben


de inkább az lenne a jó kérdés hogy miért utálja mindenki a magyarokat ?:D főleg interneten

2011. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy nagy igazság. Cseszhetjük a múltat, semmit nem fogunk elérni vele. Ez itt az egyik legnagyobb baj, hogy leragadtunk ott, hogy nagymagyarként verjük a mellünket az ezeréves történelemre, miközben mások mennek előre és röhögnek rajtunk. Nincs az USA-nak történelme? És? Hol tartanak ők és hol mi?
2011. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
33%
én azért, mert a legtöbb ember ott nagyon buta, és ez tapasztalat... annyira sötétek néha, hogy az fáj, meg alapvető dolgokról fogalmuk sincsen, kapják a fizetést, és örülnek mint majom a farkának, de semmibe sem gondolnak bele, nem látnak a dolgok mögé, és hiszékenyek. Arról nem is beszélve, hogy hamis képet mutatnak magukról a legtöbbször. Nyilván van ami pozitív benne, de az volt a kérdés, hogy mit utálok benne :D Amúgy meg úgy veszem észre, hogy Németország egyre inkább európa amerikájává válik :D ott is ám olyan sötétek az emberek sokszor, hogy az borzalom
2011. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
100%

14:38

Én feltettem olyan kérdést, hogy miért szidják magyarok a magyarokat. Megkaptam rá, hogy de most én is szidtam őket.:D

2011. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!