Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hányan tartjátok még a húsvéti...

Hányan tartjátok még a húsvéti szokásokat? Ki locsol, ki fest tojást? Ki az, aki szívesen csinálja, ki az, aki amúgy megszokásból, kötelességből?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 17:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

„Most valahogy az evésről szól minden.”

„Inkább annak örülök,hogy lehet pihenni.”



Alakulnak a dolgok, lassan már minden arról fog szólni. Persze a gazdaságnak ez csak jó, már pedig a XXI. század vallása a pénz.

2011. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
én nem akarom hagyni,hogy arról szóljon a húsvét és a karácsony,hogy eszünk meg épp nem kell tanulni/dolgozni,majd ha lesz saját életem,saját gyerekeim,akkor biztos ki fogok alakítani egy ünnepi légkört,most is igyekszem,de nem olyan sikeres az igyekezetem:-(
2011. ápr. 24. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!