Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért lennének a magyar...

Miért lennének a magyar lányok a "legszebbek"?

Figyelt kérdés

Szerintem a világon mindenhol vannak szép, és kevésbé szép nők, nincs olyan ország, hogy a "világ legrondább női, a világ legszebb női" ott-itt élnek...

Ide jönnek a külföldi stárok, persze, hogy nem mondhatja azt, hogy: "Hát a francia nők szebbek mint a magyar nők..." Mert még megköveznék. ÉS

Annyi magyart hallok ezzel dicsekedni.

De mégis mire fel?

Ki találta ki ezt? Mintha Franciaországban,. vagy japánban ocsmány rondák lennének a nők, úgy mondják a magyarok, hogy "A LEGszebb nők"

Ki csinált közvélemény kutatást az ország férfijaival, és mikor?

Szerintem annyira pesszimisták a Magyarok, hogy valamit ki kell találni, hogy jöjjenek ide a külföldiek.


2011. júl. 3. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"de a női volt osztálytársaimnál ocsmányabbat még nem láttam"

Na ja, vannak Magyarországon is rondák. például én, vagy Kiszel Tünde... Pedig Kiszel Tündéhez képest átlagos vagyok. Vannak szépek is. Olyan fele-fele arányban vannak a szépek és a rondák.

2011. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%

A magyarok az egyik legszebbek mert:


Régi nép vagyunk és sokat keveredtünk. (nem mint az angoloknál)

Nincsenek jellegzetességeink, sokféle ember van (nem mint Finnországba)

Menj ki az utcára, és próbálj mondani szebbet.


Szerintem az afrikaiakon keresztül, az ázsiaiakon át akiknél egy csomó ugyanolyan vágott szemű, az ausztrál, kanadai, amcsi, angol, svéd, norvég, finn, dán, francia, angol, német, olasz lányoknál mind-mind szebbek a magyarok.

2013. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Egyet értek #4-el. Szerintem is az Olasz nők a legszebbek. Nekem is olasz barátnőm van, és imádom. Gyönyörű, jó testű, bármelyik hazai lány megirigyelhetné.
2015. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 L. Roller ***** válasza:
81%

Hát, hogy a nyitókérdésekre választ próbáljak adni..


Marhaság az egész!!!! Ez csak azért van, mert a magyarokon kívül mindenki az elért eredményeire büszke, de mivel nekünk olyan nem nagyon van, ezért illúziókat gyártunk, aki pedig megkérdőjelezi a lilafüstös ábrándok valódiságát, azt már hivatalosan is le lehet cseszni.

2016. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 L. Roller ***** válasza:
53%
Amúgy nálunk sok az aránytalan testű,ferde arcú,csálé fogú ember(rövid a lába, nincs válla stb). Fel sem tűnik, mert csak a jó csajokra figyelünk fel. Ezt valakik a sokféle embertípustól hozott gének össze nem passzolásával magyarázzák. Tehát arányában nem szépek a magyar nők, csak van néhány nagyon jól sikerült egyed).
2016. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 L. Roller ***** válasza:
53%

Amúgy nálunk sok az aránytalan testű,ferde arcú,csálé fogú ember(rövid a lába, nincs válla stb). Fel sem tűnik, mert csak a jó csajokra figyelünk fel. Ezt valakik a sokféle embertípustól hozott gének össze nem passzolásával magyarázzák. Tehát arányában nem szépek a magyar nők, csak van néhány nagyon jól sikerült egyed).

Én Gyöngyösre jártam fősulira (életem legrosszabb döntése volt) és nekem mondogatták Pesten, hogy oda állati sok jó csaj jár. Én a jó csajok helyett kirívóan öltözködő kupafogú nőciket láttam. Egyetlen jó nő volt a fősulin, de benne volt egy kis Kelet-balti beütés a szlovák határ közelsége miatt.

2016. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!