Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért a fiuk hajtsák le a wc...

Miért a fiuk hajtsák le a wc ülőkét, mikor a fányok is fel tudnák hajtani miután végeztek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 16:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
70%
Látszik, hogy még nem ültél le kómásan a jéghideg wc peremre, mert valaki nem hajtotta le...
2012. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%
Meg alapállapotban a wc ülőke le van hajtva, felhajtva úgy néz ki, mint ha valaki ki akarná takarítani...
2012. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
56%
A kérdés teljesen jogos. Ha meg nincs lehajtva akkor meg nem kell ráülni, ilyen egyszerű lányok...
2012. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
56%
Én akkor vagyok mérges,amikor a női wc-ben is fel van hajtva az ülőke.Mégis hogy pisálnak ezek,állva? Vagy tökös csajok járnak oda? Szörnyű! Én nyílvános wc-ben wc papírt terítek az ülésre,és akkor nem kapok el semmit,de kultúráltan,ülve pisálhatok.De úgy látszik sok csajt nem zavar,ha a lábán végig folyik a pisa:)
2012. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
53%
Mert a lányok takarítanak a fiúk után is, így szegény kicsi elnyomott hímek nyugodtan megtehetnek egy ilyen, aprócska mozdulatot, csak nehogy eltörjön a karocskájuk...
2012. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
94%
talán mert ha vendég jön nem arra kíváncsi amikor mondjuk kezet mos a fürdőben hogy milyen a wc belseje? szóval nem kell azt mutogatni h mikor lett takarítva utoljára.. ;)
2012. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%
Van erre egy tök jó megoldás: hajtsa le mindenki a WC tetejét is ( úgy legalább nem csapódik össze-vissza a víz lehúzáskor) és nincs belőle vita. Irigylem azokat, akiknek ez a legnagyobb problémájuk az életben.
2012. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Főzős Laci ***** válasza:
52%
A 7/7-seeljesen egyet értek.A wc ülőke úgy higiénikus,ha mind a fedele,mind az ülőke része le van hajtva.Mert az esetleges baktériumok,ha nem is teljesen,de le vannak fedve.Ha tisztán van tartva,akkor jó oda bemenni!Ha nem,akkor tudjuk,hogy melyik országban járunk.Milyen gáz az,hogy nálunk a benzinkúton úgy kell kikönyörögni a wc kulcsot... Ja,és azt hallottam,hogy a nőfaló Bochkor Gábor például ülve pisil!? Szerintetek ez elfogadható egy házasságban,hogy egy férfi ilyen módon megalázkodik a nő előtt?Mindegy a wc tisztán tartva jó,és a fiúk,meg a lányok használják kultúr emberhez méltóan!
2012. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
97%

Háát nagyon viccesek vagytok. :-D

A wc használatot nemek harcának titulálni már agyon csépelt... csak nehogy elcsattanjon néhány pofon.


Persze mondhatjuk hogy úgy igényes, ha a fedele is levan hajtva. Tiszta sor. De ha a wc külön helyiségben van, és rendesen van takarítva akkor totál mindegy. Alapvetően ha ilyesztőek is a statisztikák, fejlett országban mocskosabb a billentyűzet mint az ülőke...

Kedves kérdező itt válaszolok, nekem mindegy!!!


Megalázkodás hogy egy férfi ülve pisil?

Hát had pisiljen már úgy ahogyan neki jólk esik!!!

Én nyilvános wc ülőkéjéhez véletlenül sem nyúlok hozzá még olyan célzattal sem hogy letakarjam az ülőkét, inkább felhajtom lábbal (lehet fújogni de ahova én járok a nyilvános wc-k undorítóak és máshogy nem vagyk hajlandó) és nagyon ügyesen kifejlesztett technikával pedig, síelő állásban, ahogyna nem lesz pisis a lábam, kiengedem azt aminek kikell jönnie, nem érzem magamat kevésbé nőnek, de higiénikusabbnak igen, annak a wc-nek meg nem ártok vele... sem az utánam következőknek akik ülve szeretik.

2012. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

" Szerintetek ez elfogadható egy házasságban,hogy egy férfi ilyen módon megalázkodik a nő előtt?"

He? Miért lenne megalázó? Nálunk párom mindig leül...

2012. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!