Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért a fiuk hajtsák le a wc...

Miért a fiuk hajtsák le a wc ülőkét, mikor a fányok is fel tudnák hajtani miután végeztek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 16:39
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
43%

8/10 az én férjem is ülve pisál,és szerintem pont ez a kultúrált megoldás,legalább nem fröcsköl szanaszét a húgy! Még mindig jobb,mint az állva pisáló nők,én csak "tökös csajok"-nak hívom őket! Nehezükre esik wc papírral leteríteni az ülőkét,abban nincs poén,mert akkor nem lehet telehugyozni a wc környékét,és nem lehet kib@szni a következő emberrel,aki bemegy utána.

Bemegyek egy plázába,hugyoznom kell,és a klotyóban fel vannak hajtva az ülőkék,már azt hittem,hogy a fiú vécébe tévedtem be:)

Megtanulhatnának már az emberek rendesen pisálni a mai civilizált világban!

2012. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a "pisálást" pont nem tartom kulturált szónak.


Egyébként az ülöke felhajtása minden gondra megoldás. Uganis nem fogom senkinek a hugyát letakarítani hogy utána még kibéleljem az ülőkét, mert degradál állva csinálni.

Persze mindneki úgy csinálja ahogy jól esik, én nyilvános helyen felhajtom, mer tolyan "tökös csaj" vagyok. Legalább bármi van az ülőkén nem kell foglalkoznom vele. A kultúrált pedig az lenne ha rendesn takarítanák ezeket.

2012. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 mustafa33 ***** válasza:
100%
Hallottam már olyanról, hogy megpróbálták lezártan tartani a WC fedelét, de csak amíg egyszer valamelyik éjszaka félálomban rá nem csorgatott.
2012. szept. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 Mayra válasza:
69%
Mert az energia ott távozik a lakásból azért kell lehajtani :-)
2012. szept. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
100%
Szerintem valamennyire attól is függ, hogy ez hol van, pl én koleszos vagyok és volt már nem egy srác, aki elment nálunk (lányszoba) pisilni és utána szépen lehajtotta az ülőkét, pedig tudom, h az ő szobájukban felhajtva hagyják, értelemszerűen. De akár családoknál is láttam olyat, h anya+apa+két fiú, és ott se hajtották le, mert nagyobb volt az esély rá, h felhajtva fog kelleni, de ugyanúgy fordítva, ahol két-három lány gyerek van, ott talán logikusabb kérés, h az az egy szem hím hajtsa már le. Ahol fele-fele ott meg annak számít többet a "szavazata" aki takarítja, legyen az nő vagy férfi :P
2012. szept. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 Saladin9 válasza:
Lehajtva, vagy felhajtva, ez itt a kérdés! Ha valaki kómás, oly mindegy. A legjobb, ha a fedél is le van hajtva használaton kívül. Ez lehúzáskor meggátolja a permet kiáramlását. Ez a permet, - keveredve a vizelettel - rengeteg baktériumot, gombát tartalmaz, és az egész lakást be tudja járni ideális esetben. Ezért egészségesebb ülve brunyálni is. De ha csak az ülőkét kezeli a család: lányok, gondolkodjatok el azon, hogy a fiúk ha "zombik", és épp rájuk jön, nem hajtják fel a deszkát, mert úgy is vissza kell hajtaniuk. Mibe fogtok bele ülni ezután? Na, ezért, ha én lány lennék, megkövetelném, hogy hajtsák fel. Ne feledd: ha magadnak csinálod, akkor van megcsinálva. Ha mástól várod, azt kapod, amiről nem tudsz.
2012. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
20%

12/16 nem kötekedésből mondom,de a degradál=leminősít,amit te szerettél volna kifejezni,az a "derogál" szó lett volna,az kb. azt jelenti,hogy=nehezére esik! Igen,és valóban nehezemre esik lehajtogatni a NŐI wc ülőkéjét,amikor hírtelen kell vizelnem,mert esetleg órák óta járom a várost,mert én valahogy nem élvezem,ha a bokámon végigfolyik a pisa,ezért nem vizelek állva! :(((

Dehát ez ízlés kérdése! Amúgy a dm-ben kapható direkt erre a célra kifejlesztett ülőketakaró papír ülőke alakzatban a bacik elkerülése végett,,kb.200 ft az 5 darabos:)Én mindig viszek magammal utazásra.

De mindenki csinálja úgy,ahogy akarja,csak ne ganézza össze a klotyót maga után,engedjen egy picit az önzésből,gondolja azt,hogy rajta kívűl más ember is van a világon!

2012. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Udvariasságból. Amiért előre engedik a lányokat az ajtóban.


A lehajtásról: a szigeten történt. Egy srácnak hasmenése volt, és érezte, hogy másodpercei vannak hátra: és kitör a belőle a cucc. Éjjel volt, elért a toytoy wc-ig, annyi ideje volt, hogy feltépte az ajtót, és rávette magát a wc-re, és már jött is a liter anyag. A gond az volt, hogy valaki (gondosságból) lehajtotta nemcsak az ülőkét, a fedelet is.

Ne ítélj elsőre. :)

2012. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
31%
Na,igen,az elég kellemetlen lehet.Hasonló esetem nekem is volt,szintén hasmenés,és a női vécén szintén egy "tökös csaj" felhajtva hagyta az ülőkét,és én majdnem beleestem a klotyóba...Fel sem merült bennem hírtelen,hogy nők között is van állva hugyozós,ezért én símán leültem azt remélve,hogy az ülőkére ülök,nem pedig a hideg és vékony peremre :(
2012. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 Erik-son válasza:
Igazából engem is egész életembe foglalkoztatott ez a kérdés, de arra jutottam magamba, hogy a férfiaknak két mozdulattal többet kelljen végezniük. :D
2012. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!