Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért a fiuk hajtsák le a wc...

Miért a fiuk hajtsák le a wc ülőkét, mikor a fányok is fel tudnák hajtani miután végeztek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 16:39
1 2 3 4
 31/39 Vaszilij862 válasza:
Mert a férfi legyen úriember, hogy dologra készen hagyja ott a WC-t a nőnek. ^^
2012. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
100%

1. a wc-kagylóra azért teszünk ülőkét, hogy amikor ráülünk ne legyen hideg

2. az ülőkének azért van fedele, hogy a bacik útjában legyen, ne illanjanak szanaszét a helységben


ergo, azért kell lehajtani a wc-ülőkéjét, a fedelével együtt, mert ez a funkciója

2012. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 8onezombie válasza:
67%
Igazat adok a kérdezőnek ezen én is gondolkodtam elvégre az egyenjogúság miatt sírnak a nők mindig.A vagyonőröknél is ha egy nőt felvesznek az ne csak baszni jöjjön a munkahelyre,hanem ha balhé van álljon oda azért tanult önvédelmet.Ugyanannyiért fizetik őt is.
2012. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Mindenki hajtsa fel vagy le magának, aszerint, hogy neki hogyan jó! Mi is ezt csináljuk otthon, és eddig még egyikünknek sem tört le a keze tőle! Igaz, hogy emiatt előfordult már néhányszor, hogy "vészhelyzetben" a peremre ültem, de olyankor másra figyelek, nem arra, hogy hideg...

28/N

2012. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 mustafa33 ***** válasza:
33-as zombi, igaz amit írtál? A fene egye meg, én meg most is egyedül vagyok szolgálatban ☻.
2012. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
Azért kell lehajtani, hogy amikor távozásod után hazajön a férj, ne fogjon gyanút.
2012. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Egyetlen praktikus oka van, hogy a lányok sokkal érzékenyebben reagálnak a fertőzésekre és súlyosabb lefolyású bajokat kapnak el, ha megfogják a bacis, koszos deszkát és utána megtőrlik magukat. Én úgy tanultam, hogy egy nő ne fogdossa a WC deszkát! Kivéve, ha otthon tisztítja.
2012. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 mustafa33 ***** válasza:

fiú: -adhatok csókt oda ahol pisilsz?

szöszi: - adhatsz, de előbb áruld el miért jó neked egy WC ülőkét csókolgatni?

2012. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Szerintem amíg egyenjogúság van minek tegyünk különbséget?

Miért nem tudja mindenki asszerint beállítani magának a wc-t ahogyan használni akarja?

Egyik válaszoló kiért arra a téméra is(és ebben is egyetértek vele) Miszerint tegyük fel mindig lehajtva várná minden nőt a wc ülőke...nem gondoljátok hogy (tisztelet a kivételnek) azért van csak lehajtva mert alapból cseszték felhajtani mondván "úgyis vissza kéne hajtanom?" Tehát én még mindig azt mondom hogy ha nők tiszta wc ülőkét akarnak akkor ne akarják hogy mi azt "lehajtsuk" :)

2014. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!