Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért a fiuk hajtsák le a wc...

Miért a fiuk hajtsák le a wc ülőkét, mikor a fányok is fel tudnák hajtani miután végeztek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 16:39
1 2 3 4
 21/39 mustafa33 ***** válasza:
100%

Egy vasútállomáson láttam a falon: Sz..jál pirosat zöldet kéket , csak le ne sz.rd az árnyékszéket!

És ez a lényeg.

2012. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
100%

Te jó ég...... Ha már ilyenen megy a vita egy párkapcsolatban.... már régen rossz.....


Mellesleg azoknak aki furcsálják, hogy ha egy pasi ülve pisil: 34/F

Én magamtól ülve oldom meg, mert rohadt módon utálom, ha a lábamon, gatyámon a WC-ből visszacsapódott húgycseppek vannak.... Aztán így bújok be mondjuk az ágyba, vagy hordom még az adott farmert 2-3 napig.... íííí

Persze ha van piszoár az más....

2012. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Wc-ülöke dolog egy amerikai filmekböl vett baromság,mint a felmegy az adrenalinom,keverek egy italt,mogyoróvajas kenyér,a lakóházak hátsó bejárata,stb.Ami egyik filmböl sem hiányozhat.
2012. szept. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
56%

Ha együtt van fürdőszoba-wc, akkor bizony egyértelmű, hogy még a tetejét is lehajtani rá (fogat mosni nyitott tetejű WC mellett ... brááá)

Ha viszont külön helyiség a WC, akkor mindenki úgy hagyja maga után.

A fiúk megtanulták felhajtani, a lányok meg lehajtani.

A fiúk amúgy is többször mennek mellesleg, tehát hogy lehajtsák, hogy aztán maguknak megint hajthassák fel, majd megint le ... felesleges.

2012. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Nálunk nem gond,hogy levan hajtva,sőt még a teteje is.Idegen helyen mindig van a táskában nöi pisilőeszköz,s azt használom.Olyan,mint egy kis tölcsér,a szemüvegtokban elfér.
2012. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
itthon én is mindíg űlve vizelek,mert nyugalmi állapotban elég rövid a szerszámom így ha egy két sőr után rohannom kell csak leülök kicsit igazitok rajta és egyböl a lefolyóba célzok, nem fröcsköl minden felé,más helyeken meg minél nagyobb terpeszben, hogy minél kisebb legyen a távolság amit a nehézvíznek meg kell tennie.
2012. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 tomy88trance ***** válasza:
Jogos a kérdés, én speciel mindig lehajtom magam után a wc kagylót, bezzeg mikor megyek mindig fel kell hajtanom, pedig nem csak én járok wc-re. Igazából az lenne a megoldás erre a ÉGETŐEN NAGY problémára,hogy két wc-t kell venni az egyik legyen női a másik meg férfi és kész, akkor nincs ebből gond meg vita :D Vagy fel találhatna valaki ilyen gombnyomásos wc le-fel hajtót, lenne két gomb az egyiken pasi a másikon nő és amelyiket megnyomnád úgy nyílna vagy csukódna le a wc ülőke :D
2012. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 mustafa33 ***** válasza:
utolsó, akkor a kérdés az lenne, ki nyomja meg a gombot?
2012. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az a kérdés, amin rengeteget lehet vitatkozni, de én azt gondolom, hogy a kölcsönös megegyezés nagyon sokat segíthet. Én mindig lehajtom szó nélkül, de van úgy hogy rá is ülök, így nincs ilyen probléma. Viszont embere válogatja... 19/f
2012. szept. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 eviciqee válasza:
100%

first world problem.


jó annak akinek csak ilyen problémái vannak.

2012. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!