Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az agressziv romaniai zokniaru...

Az agressziv romaniai zokniarusoktol hogyan vedjem meg magamat es csaladomat?

Figyelt kérdés
Aktualis problema az orszagban: roma "zokniarusok" zaklatjak a parkolokban a magyar csaladokat. A mai napon ismet betamadtak minket, de mar annyi zoknink van otthon a "kollegaik" jovoltabol, hogy nem akartam venni tölük semmit! A nyitott autoajton benyulkalt a c.iganyasszony, es tiz percen keresztül, agressziven zaklatott. Vegül azt mondta, szegyelljem magam, amiert nem akarok segiteni a szegeny szekely (sic!) embereken. Ez mar tenyleg a pofatlansag csucsa, hogy magyarnak adja ki magat, de mind a börszinen, mind pedig a szemtelen viselkedesen latszott, hogy semmi köze a szekelyekhez. Mikor kiszalltam az autobol, szorosan mögem allt. de szerencsere nem volt nalam penztarca es igy nem tudott lopni tölem (eziranyu szandekaban is biztos voltam). Fenyegetve ereztem magam, percekig allt szorosan mögöttem, amig a kocsiban rendeztem el valamit. En egesz idö alatt udvarias voltam vele, de ezek nem ertenek a szep szobol. Mikor visszafele jöttünk a Tescobol, megegyszer is (!!!) odajött hozzank zoknit arulni.

2013. nov. 30. 21:06
1 2
 11/15 mustafa33 ***** válasza:
100%

Egyszer "aranygyűrűt" akart rám sózni egy tarkaszoknyás. megkérdeztem: szomnakúno? elvettem és megszagoltam, visszaadtam (pedig szépen megcsinálták abból a rézcsőből) és azt mondtam: charkúno. Erre elkezdet jajgatni és kiabálni: jaj jaj charakúno, jaj jaj és úgy elszaladt, talán ma is szalad ☺.

Nemrég Kassán borotvát akartak nekem eladni. valódi Philipset. Mondtam, sietek, de várjon meg csak beszaladok átöltözni ide a rendőrségre mert már szolgálatban kéne lennem, de visszajövök és megveszem. csak úgy porzott mögötte a flaszter.

2013. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy nincs nálad pénz, elköltötted az utolsó forintig. Én néha még a zsebemet is kifordítom, hogy mutassam nincs pénzem. Persze sosem tartom a zsebemben, hanem a pénztárcában tartom, de ezt nem tudja a hülyéje.
2013. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Csinálj egy kamu NAV-os igazolványt és látványosan vedd elő, mintha adóelléenőrzés lenne, vagy csinálj valami táblát a kocsidra, hogy pl. parkoló behajtási engedély az adóhatóság parkolójába, amit kiteszel a szélvédő mögé. Ezért nem tudnak megbüntetni, mert nem használsz semmit jogszerűtlenül, viszont ha meglátják a kocsin, gondolhatják, hogy adóellenőr vagy.

De ha csak annyit mondasz, hogy rendben, de áfás számlát azt mindenképpen kérsz a zokniról, akkor is félre fog állni a szája.

2013. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Egyszer egy ilyen cigány asszony zaklatott engem is, amíg apukám meg nem elégelte. Olyan cifrán káromkodva elküldte a búsba, hogy olyat ritkán hallottam tőle. Az asszony persze eloldalgott. Én bezzeg hiába zavartam el, nem hagyott békén. Hogy is van ez?
2013. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én az ilyenek ellen mindig úgy védekezem, hogy nem nézek a szemébe, és szenvtelen, unalmas hangon csak ezt ismételgetem: "Köszönöm, nem veszek semmit. Köszönöm, nem veszek semmit!" Majd mondanak mindenfélét, kérdezgetnek, de a válasz nem szembe nézve, unalmas, vontatott hangon ugyanaz: "Köszönöm, nem veszek semmit!"

Ezzel a válassazl és érzelmileg nulla megnyilvánulásommal egyszerűen enm tud mit kezdeni, és a 3. vagy 4. kísérlet után továbbál.

2013. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!