Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Most rendeltem az Amazon-ról...

Most rendeltem az Amazon-ról elösször és kaptam 1 email-t tőlük de németül kaptam az üzenetet és nem tudom mi áll benne valaki le tudja forditani?

Figyelt kérdés

próbáltam forditót használni de értelmetlen.Ez a szöveg: Guten Tag,

wir möchten Ihnen hiermit mitteilen, dass wir Ihre Bestellung versandt haben.


Ihre Sendung befindet sich nun auf dem Versandweg; eine Änderung durch Sie oder unseren Kundenservice ist nicht mehr möglich. Möchten Sie einen Artikel aus Ihrer Bestellung zurückgeben oder andere Bestellungen ansehen oder verändern, können Sie dies einfach über Meine Bestellungen auf unserer Website Amazon.de tun.



2019. aug. 13. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elküldték, amit rendeltél. Ha valamit vissza szeretnél küldeni, vagy változtatni a többi rendeléseden, azt az amazon.de oldalon tudod megtenni a "meine Bestellungen" (=megrendeléseim) fülre kattintva tudod megtenni.


Röviden tömören ennyi.

2019. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyébként a google fordító teljesen érthetően fordította (kíváncsi voltam, bemásoltam):


Jó napot Ezúton értesítjük, hogy megrendelését elküldtük. A szállítmány most a szállítási útvonalon van; az Ön vagy ügyfélszolgálatunk általi változtatás már nem lehetséges. Ha vissza szeretne küldeni egy elemet a megrendeléséből, vagy meg szeretné tekinteni, vagy meg szeretne változtatni más megrendeléseket, akkor ezt egyszerűen megteheti az Amazon.de webhelyen található Saját megrendelések segítségével.

2019. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösti szépen!
2019. aug. 14. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!