Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek azt észrevennék...

Szerintetek azt észrevennék az emberek hogy mexikói akcentussal beszélem az angolt ha véghez vinném az alábbi kisérletet?

Figyelt kérdés

Szóval már egy jó ideje azon gondolkozom hogy véghez vinnék egy Youtube videóba illő kisérletet amelyben , mexikói akcentust használva , bemennék egy rakásnyi pesti üzletbe és össze vissza vartyognék mindenféle Danny Trejo filmben hallható szöveget ...


A kérdés az hogy vajon tényleg azt hinnék az ott dolgozók hogy egy Magyarországra tévedt chicano utcai alak vagyok ? Vagy inkább csak azt mondanák hogy " ilyen hülye külföldit még nem láttam " amiután elzavarnának ?



#Magyarország #akcentus #mexikói akcentus
2019. szept. 23. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi
2019. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
A “mexioi akcentusod “ magyar lenne, nem hinnek, hogy kulfoldi vagy, hanem egy idiota.
2019. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az az hogy én Makedóniában nőttem fel , javarészt egy amerikai katonai bázison , szóval majdhogynem úgy beszélem az angolt mint egy született amerikai ...


Továbbá már elég régóta gyakorlom a filmekben hallható angolul beszélő mexikói gengszter és/vagy bandita akcentust , tehát szerintem elég jól el tudnám adni magam egy magyarul két szót sem tudó külföldinek ...


Persze az tény hogy ez az egész akció egy nagy baromság lenne , de attól még számomra eléggé szórakoztató lenne amennyiben nem kerülnék bajba ...


Ám kösz a válaszokat !

2019. szept. 24. 01:29
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Na már megint egy vetítőgép. :D
2019. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt hogy vetítőgép ?
2019. szept. 24. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Magyarorszagon nem vennek eszre hogy mexikoi akcentussal beszelsz. Szerintem sokan nem talalkoztak meg mexikoival.


Amerikaiban egybol eszrevennek az tuti.

2020. ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os Amerikaiban alatt azt érted hogy egyből észrevennék a pestiek hogy amerikai akcentussal beszélem az angolt ha azt tenném ? Vagy azt érted hogy Amerikában egyből észrevennék azt hogy mexikói akcentussal beszélem az angolt ?


Egyébként meg kösz a választ !

2020. ápr. 8. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!