Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik szláv nyelvet tanulnád...

Melyik szláv nyelvet tanulnád meg legszívesebben az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Ha szóban is válaszolsz, indokold meg, miért.

2020. jún. 23. 21:11
A kérdező szavazást indított:
Bolgár
Cseh
Horvát
Lengyel
Orosz
Szerb
Szlovák
Szlovén
Ukrán
43 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Orosz, viszonylag egyszerű szerintem
2020. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szlovák mivel a közép és kelet-európai térségben a leggyorsabban fejlődik,működőképes rendőrség és normálisabb életfelfogás jellemzi az országot illetve gazdaságilag elég stabil és a nyugati része zárkózik fel Burgenlandhoz
2020. jún. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Orosz, mivel mindig is érdekelt a nyelv, érdekesek a civilbetűk, plusz nagyon tetszik a karakteressége.
2020. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Orosz.
2020. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Orosz messze a leghasznosabb,ha azt nem lehetne vagy nem érdekelne akkor szlovák
2020. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekelnek a szláv nyelvek, viszont sajnos még egyiket sem beszélem. Alapvetően lengyelül tanulnék, ha a kultúrát nézném, mert szerintem Lengyelország egy lenyűgöző szépségű, érdekes hely, ráadásul gazdaságilag egyre jelentősebbek. Egy 40 milliós ország, szóval európai viszonylatban igen nagyok.

Ennek ellenére mégis inkább horvátul fogok tanulni, mert szerintem sokkal szebb nyelv és szerintem jobban tudnék haladni a tanulással, ha maga a nyelv az, ami igazán tetszik.

2020. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6

Pont ilyen helyzetben vagyok én is

Külföldről 1 ország érdekel de annak a nyelve nem

Viszont 1 nyelv tetszik annak meg az országa nem vonz semennyire :D

2020. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Orosz!

Magyar miniszterelnökként alap lesz, hogy a főnökkel szót értsek, az úgyis olyan hülye lesz (mint mindig) hogy nem képes megtanulni magyarul.

2020. okt. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!