Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy írják angolul azt hogy "...

Hogy írják angolul azt hogy " önök emailben azt kérik tőlem, hogy erősítsem meg személyazonosságomat, de nem tudom megerősíteni, nem hagyja a rendszer, mert már megcsinaltam hetekkel ezelőtt s a rendszer elfogadta."?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 00:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
You're asking me to confirm my identity via e-mail. However, I can't do that, the system won't let me, because I had already done it weeks ago and it was accepted by the system.
2021. okt. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. okt. 11. 00:42
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez milyen oldal, ha szabad megkérdezni?

És mivel azonosítottad magadat?

2021. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
SCAM! 🚨
2021. okt. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Paypal. Személyimet befotóztam, erre most korlátozták, hogy nem azonosítottam magam. Miközben a rendszer szerint azonosítva vagyok.
2021. okt. 11. 07:20
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Annyira tudtam, hogy a Paypal. Lakcímet nem kérnek igazolni? Nekem azzal volt gondom pár éve.
2021. okt. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Azzal az a gondom hogy egy évnél nem régebbi lakcímkártyát kérnek de én 15 éve jelentkeztem be ide ahol lakom így annyi éves a lakcímkártyám. Elküldtem az egy éven belül létrehozott mobil számláját azóta elfogadták de most mégis ezzel jönnek
2021. okt. 11. 10:57
 8/22 anonim ***** válasza:

Hmm, naponta hasznalom a PayPal-t evek ota. Soha nem kertek ilyesmit tolem eddig.

En tuti, hogy nem scannelnek semmi privat infot be, hanem felhivnam oket.

Van am PayPal scam is.

2021. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A scam nem tiltja le a fiókot
2021. okt. 11. 15:43
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#8 Nem scam, valószínűleg az EU receiving limitbe futott bele. Ez azt jelenti, hogy ha egy évben 2500 euró fölött kapsz pénzt a Paypal-accountodra, akkor az EU pénzmosás elleni törvény értelmében ellenőrizniük kell a személyazonosságodat és a lakhelyedet, különben zárolva marad a számlád. (Egyébként a hivatalos leveleik mindig intl.paypal.com végű címről jönnek, mindig a teljes neveden szólítanak benne, szóval általában látni. Itt fölösleges ellenőrizni, mert nyilván egy scammer nem tudná ténylegesen zárolni a Paypal-számláját, ez teljesen legit.)


A „proof of address” egyébként nem lakcímkártya, azt külföldön nem ismerik, hanem épp az, amit csináltál, kérdező, friss számla vagy bankkártyakivonat, nekem ezzel volt gondom zároláskor, mert minden ilyenem elektronikusan jön, végül kértem egyet papír alapút, azt fogadták el befotózva.


Én párszor telefonon kommunikáltam már velük, de ha nem megy beszédben az angol, akkor ez problémás lesz; esetleg próbálj meg face-en rájuk írni. ("Dear Paypal, I've already sent you my proofs of identity and address, but my account is still on hold, can someone please look into it?")

2021. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!