Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Miért " dikkeznek ,moréznak "...

Miért " dikkeznek ,moréznak " és hasonló minőségű szavakat használnak a közelemben lévő idegen emberek akár egy italozó helyen? Jó magam egyáltalán nem ilyen rétegből származom, és teljesen artikulált a beszédem .

Figyelt kérdés

#dik, more, indián, unintelligens, alpári, közönséges, neveletlen,
2021. nov. 13. 12:23
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
84%
Mi is szoktunk ezzel (is) poénkodni, pedig más rétegből származunk
2021. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1. Ezt nem poénkodásnak hívják, ha nem burkolt sértegetésnek, amikor feltételezik rólad a közeledben lévő emberek hogy cigány vagy . Számomra az ilyen fajta megnyilvánulások nagyon primitív emberi tudatra utalnak .
2021. nov. 13. 12:34
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ezt erősen túlgondolod.
2021. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Ha a viselkedésed "cigányos", akkor lesz aki gúnyolni fog. Mindegy, hogy fehér vagy-e a cigány életmód nem származástól függ, még akkor sem, ha náluk a leggyakoribb. Egyre magasabb a "white trash" aránya, akik pont ugyanúgy viselkednek, mint a cigányok.
2021. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
88%

Senki sem sérteget senkit. Van egy csomó buta cigány, a róluk készült felvételeken röhög és csinál belőle mémet az utolsó 3 generáció jelentős része... Idézgetik Győzikét, a Mónika show szereplőit és minden random ostoba vagy látszólag ostoba arcot. Jellemkomikum vagy mi.


Attól még, hogy embereken röhögnek, nem kell összeszarnod magad attól, mert azt hiszed, hogy az egyetlen közös tulajdonságotok miatt rád is vonatkozik. Ilyen alapon én is nyafikázhatnék, mert én is ember vagyok, mint ők.... Jajaj

2021. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ha viselkedésem buta cigányos lenne, akkor nem írtam volna ki egy ilyen értelmes kérdést .
2021. nov. 13. 12:41
 7/26 anonim válasza:
97%
hogy lehet valaki ilyen karotnyelt, besavanyodott boomer, aki nem erti a viccet meg ironiat.
2021. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nagyok rossz szokás dikkezni sajnos én is szoktam nagyon nehéz leszokni róla nem tudom hol szedtem fel mert eddig nem beszéltem és most vagyok 40 éves viszont múltkor egy csapat tini verődött össze és ott az egyik csaj szintén dikkezett pedig nem voltak romák.
2021. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Akkor lettem volna vicces, ha német indulós zenéket teszek be, közben meg az éjszakában eltűnők mint a fekete holló .
2021. nov. 13. 12:44
 10/26 A kérdező kommentje:
8. Sajnos van amikor félnek tőled, és direkt dikeznek hogy jelezzék ő "kam" ők is a te fajtádhoz tartoznak .
2021. nov. 13. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!