Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Au pair-ek! Mit kell elintézni...

Au pair-ek! Mit kell elintézni indulás előtt? Mi történik, ha a megállapodott időnél előbb haza akarsz jönni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkepp intezd el az eu-s egeszsegugyi kartyat. Aztan utlevelet, erkolcsit. Ne felejtsd el az angol konnektort, telefontoltohoz, hajszaritohoz. Ha hazaakarsz menni, 2 het a felmondasi ido, de ha igy allsz hozza ne vagj bele. Itt emberekrol van szo, megbiznak benned, szukseguk van rad, nem szep dolog ha kimesz majd 2 nap mulva hazamesz. Ha van meg kerdesed, irj, szivesen segitek.
2010. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ, most nagyon őrlődök rajta, biztos, hogy még kereslek!
2010. szept. 12. 23:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Okes, nyugodtan irj, segitek, habar en pont most sokallottam be a csaladomtol.
2010. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké kérdéseim: hogy bírod kint egyedül főleg az elején? szerinted jobb e ha idősebbek a gyerekek 12-16, vagy ha kisebbek (6-10)? Szerződésed van? Milyen gyakran jössz haza? Gondolkodsz e azon hogy továbblépj más típusú munkába? lehet olyan, hogy túl szép ahhoz h igaz legyen? Miben szoktak füllenteni? Jársz nyelviskolába? (nekem egyelőre feleslegesnek tűnik, de lehet rosszul gondolom) KÖSZI!
2010. szept. 13. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Nos, hat engem pont tegnap rugtak ki. Nem jottunk ki a csaladdal elofordul az ilyen. Most keresek csaladot, ha nem talalok hazamegyek. 8, 10 eves fiukkal voltam, es nagyon rosszak voltak. 16 eves melle mar nem nagyon keresnek aupairt, max 12-13. En a kissebbeket jobban szeretem, konnyebben tanithatok. Tehat szerintem a 6-10 eves korosztaly a legidealisabb. Sokaszor tuldolgoztatjak az embert, kihasznaljak, olyankor tovabb kell lepni. Imadom a csaladom es az elso 3 napban nagyon rossz volt, de ezen tovabb kell lepni. Van internet, lehet skypeolni, igy nem olyan veszes. Minden koltseget beleszamolva legalabb 150 ezer forint volt nekem, a kiutazas meg ilyenek, tehat ezt is szamold bele. Ha maradt meg kerdes irj nyugodtan, es bocsi hogy csak most valaszoltam, csak nem jelzi, hogy irtal azota.
2010. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tul szep hogy igaz legyen nincsen, csak maximum a kornyezet lehet az. Ide te dolgozni, nyelvet tanulni jossz elsosorban, nem bulizni. Ettol fuggetlen toltheted nagyon jol a szabadidod, de az csak a masodik hely a munka mellett. A nyelviskola pedig szukseges, kieveve ha perfekt vagy, de akkor menj inkabb stewardessnek.
2010. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szezodes akkor van, ha kozvetitovel jossz. Hazajarkalni nem lehet, csak karacsonykor szoktak engedni. Mindharom valaszado en vagyok. :)
2010. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! Milyen hamar lehet megkapni az eu-s eükártyát? (azt olvastam kb 22 nap max, de azrért az nem lenne kevés...)


Szerinted Anglia vagy Norvégia?

2010. szept. 16. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Az eushoz nekem bement anyukam es kb. 5 perc alatt megkapta. (az enyemet, ugy ertem) Norvegiaban meg nem jartam, angliat szeretem, de ez a te dontesed. :)
2010. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!