Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az exem átküldött egy angol...

Az exem átküldött egy angol nyelvű zeneszámot. Csak úgy a semmiből jött, ezer éve nem beszéltem vele. Nem írt mellé semmit, pedig nem beszélem a nyelvet. Valaki, aki tud angolul, összefoglalná nekem, miről szól a szám? Linkelem lenn.

Figyelt kérdés

[link]

Nem mintha különösebben érdekelne az exem, de azért ha valaki "hozzám szól", akkor nem árt érteni, mégis mi a fenét akar közölni...


2022. márc. 10. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A refrén:

Mindig utálni fog engem (a lány), mindegy, hogy mit mondok, nincs kétség: elmúlt a szerelem

Azt mondta, "Elveszítettél", mindegy mit mondok, elmúlt a szerelem

2022. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Röviden: fáj neki,amikor mással látja a lányt.

Nem akarta soha bántani, de ő ilyen akaratán kívül is (~sekély a szíve) - tudja hogy ez nem kifogás. A lány mindig utálni fogja, már a lánynak nem kell. Magányos, de tudja, hogy vége.

2022. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Úgy veszem, ebben nem volt semmilyen rejtett üzenet akkor, sem semmilyen kérés vagy reménykedés. Csak tényközlés. Nem fogok rá tehát semmit írni, nem fogok reagálni. Nektek pedig köszönöm a fordítást!

2022. márc. 10. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!