Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hány nyelven tudtok kommunikálni?

Hány nyelven tudtok kommunikálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hány nyelven vagytok képesek megszólalni? Itt nem arra gondolok hogy valamennyi szót tudtok, hanem hogy egy kellemes beszélgetést tudtok-e folytatni már az adott idegen nyelven. Mi teszi számotokra különlegessé a választott nyelvet. Igazából ezekre vagyok főként kíváncsi, illetve hogy milyen további nyelveket szeretnétek még elsajátítani? Én természetesen magyarul beszélek, németül közel anyanyelvi szinten, angolul tudok beszélgetni de közel sem olyan jól mint németül és most a spanyolnak kezdtem neki, de még nagyon az alapoknál járok. Ti jöttök :)


17/L


2022. máj. 26. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Angol, magyar, cigány.
2022. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szerintem tiszteletre méltó hogy ennyien ilyen sok nyelven vagytok képesek kifejezni magatokat! Engem pl. nagyon boldoggá tud tenni, ha találkozok egy turistával aki nem beszél magyarul és ha megszólalok németül vagy angolul akkor tudok neki segíteni. Nem csodálatos érzés? Vagy ha az egyik osztálytársatok vagy kollégátoknak segítetek hogy hogyan mondják ezt és ezt spanyolul stb.
2022. máj. 29. 23:26
 13/14 anonim ***** válasza:

Igazad van, tényleg nagyon jó érzés, hogy sokkal nyitottabb tudsz lenni a világra, sokkal több emberrel tudsz kapcsolatba kerülni, meg rengeteg infót el tudsz érni, illetve ugyanazt sokkal több oldalról tudod megvizsgálni, ha különbözö nyelveken nézel utána.

Meg egyszerüen jó tudni valamit!

2022. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Magyaron kívül angolul tudok beszélgetni. Japánul nagyon alapokat tudok csak, köszönni, jó étvágyat kívánni, megköszönni valamit, megkérdezni, hol található ez vagy az.
2022. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!