Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Külföldre költözés előtt...

Külföldre költözés előtt állunk családommal apám testvéreim és apám húga jön velem de apám 72 nénikém 59 nem tudnak angolul nem tudjuk hogy ha kórházba kerülnek vagy valami akkor mi lesz? mert próbáltak angolul tanulni de nem sikerült nekik

Figyelt kérdés

2022. júl. 9. 21:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Ti voltatok már ilyen helyzetben?
2022. júl. 9. 21:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam ilyen helyzetben, de ti ott lesztek, nem? Tolmácsolás pipa.
2022. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Hogyhogy mi lesz, ez eddig nem jutott eszetekbe? Legalább okostelefonjuk legyen, és tanítsátok meg őket a Google fordító appot használni.
2022. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

3-as: egy idös ember, kórházban, betegen kizárt, hogy telefont használjon ilyen módon, eleve nem valószínü, hogy meg tudja tanulni

Másrészt a google fordítóval betegségröl értekezni életveszélyes, annyira rosszul fordít, semmire sem jó.


Kérdezö: a legtöbb helyen szokott lenni lehetöség arra, hogy valaki fordítson nekik, Caritas, vagy egyéb szervezet is foglalkozik ilyennel.

Meg elég sok magyarul beszélö ember dolgozik/él mindenhol külföldön, ez nem okoz igazán gondot.

2022. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Külföld azon belül?


Angliában élek több éve nekem is úgy alakult az életem,hogy rákényszerültem a kórházi ellátásra mindegy szóval már az első alkalommal várt 1 tolmács elmondta,Hogy a kórház köteles kijelölni a félreértések elkerülése végett szóval mindíg volt velem valaki személyesen

A doktor is rákérdez hogy biztosítson é a kórház tolmácsot avagy sem


A covid után már nem lehetett tolmács de telefonos tolmács vagy online volt továbbra is

2022. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami egészségügyi szempontból fontos infó (krónikus betegségek, allergia), azt írjátok fel egy papírra angolul, így ha kórházba kerülnek, ott meg tudják mutatni.
2022. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!