Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Spanyolországban hol beszélik...

Spanyolországban hol beszélik legcukibban a spanyol nyelvet?

Figyelt kérdés
Melyik terület az amire mondjátok hogy spanyol nyelvet legérdekesebben beszélik de úgy hogy az nektek legjobban tetszik? Nézem szappanoperákat és nekem argentín kiejtés érdekesnek tűnik tetszik mexikói kiejtés is érdekesnek tűnik tetszik egy ismerősöm meséli perui kiejtés is szép nagyon tehát melyik a legszebb szerintetek és facebook csoportok neve mi ahol lehet velük kapcsolatba lépni vagy milyen eseményen lehet olyan spanyol emberekkel megismerkedni akik ezekről területekről származnak ami azt jelenti hogy ott születtek vagy ott nőttek fel? Októberben lesz a 18 születésnapom szeretnék megismerkedni olyan emberekkel akik olyan spanyol területekről származnak ahol szerintetek legédesebben legkülönlegesebben beszélik spanyol nyelvet. Kösz

2022. aug. 31. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ez!

2022. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt a "legcukibb" jelzőt nem tudom értelmezni...

Én a mexikóit szeretem legjobban, de a paisa (Medellín, Kolumbia) is nekem bejön.

2022. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!