Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan fordítanátok az elhangz...

Hogyan fordítanátok az elhangzottakat? (Angol)

Figyelt kérdés

Mi az elmondottak rövid összefoglalása? Annyi is elég lenne.


[link]



2023. jún. 22. 01:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Az a rövid összefoglalása, ami a feliratozás.
2023. jún. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%

Rövid összefoglaló:

Az Egyesült Királyság, Ausztrália, Dél Afrika adatbankjaiból kiderült, hogy ezekben az országokban a 2021-2022-ben a legtöbben oltottak voltak, akik kórházba kerültek és meghaltak.

Ausztrália azért érdekes, mert ott már le volt oltva az egész ország, amikor a covid odaért. Tehát Ausztrália volt a tesztország, hogy szuperál a vakcina, és hatalmasat bukott. Ott a kórházba jutott és elhunyt betegek 99%-a volt oltott.

2023. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%

#2,


Ausztralia csak 2020 marciusaban ismerte el a covid letezeset, habar az elso kinai kovidos turista 2020 januar 25-en lepest be az orszagba.

2020 majus vegen kezdett nemely munkabeosztas maszkot hasznalni. Egeszsegugyi dolgozoknak a kotelezo vaccina 2021 juliusaban lett, az elso dozis.

2023. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

#3

Igaz, bocsi, (tegnap siettem).

Valóban, Dr Peter McCullough a videóban 2021 végéről és a 2022-es évről állítja, hogy a coviddal kórházba került, majd elhunyt betegek 99%-a teljesen oltott volt, azaz kapott 3+ vakcinát.

Így stimmel, ugye?


Egyébként a videó végén (0.42-től) a doktor a hazájáról, az USA-ról mondja, hogy a CDC, az ottani egészségügyi központ nyomon követte a fertőzéseket, de már 2021 május 1-én annyira túl voltak terhelve az oltott covidos betegekkel és halottakkal, hogy kiírták a honlapjukra, hogy ők feladják, nem tudják tovább követni az eseteket, mert olyan csúnyán elbukott a vakcina.


Csak kiderül lassan az igazság...

2023. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Igy sem stimmel. Mert 2021 kozepetol 2022 aprilisig, aki 30 nappal az elhalalozas elott covidos pozitiv volt, annak a halaljelentesere covid elhalalozas volt irva. 2022-tol ez 60 napra valtozott. Sot a korhazakban mar nem is teszteltek oket 2022 kozepetol. Amugy megsugom, korhazi dolgozo vagyok, 2021 szeptemberetol nem voltak tele a korhazak, fele annyi beteg nem volt az osztalyokon, mint maskor.

Ausztralia volt az egyik orszag, ahol sokkal kesobb alkalmaztak a maszkokat es a vakcinakat. Mobiloztunk, beugro apolokat nem hivtak be. Ez Australiaban volt, US nem tudom, nem erdekelt.

2023. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#2,

Ez komoly?

“ Ausztrália azért érdekes, mert ott már le volt oltva az egész ország, amikor a covid odaért. “

2023. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"ott már le volt oltva az egész ország, amikor a covid odaért."

Akkor semmi meglepő sincs abban, hogy

"Ott a kórházba jutott és elhunyt betegek 99%-a volt oltott."


A kérdés az, hogy mennyire volt súlyos a megbetegedésük így, hogy be voltak oltva ahhoz képest, amilyen oltások nélkül lett volna - amit leellenőrizni nyilván seki se tud, mert a két eshetőség közül csak az egyik tudott megtörténni.

2023. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy died with Covid of from Covid.


In Australia, the median age of cases who died was 86 years (range: 71–103 years).


Life expectancy in Australia is 85.4 years for females and 81.3 years for males.


[link]

2023. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#5

Mi nem stimmel? Az időintervallum passzol. Elkezték őket leoltani 2021 júliusában és év végére már ki is hunytak a leggyengébbek. 2022-ben meg oltottak szépen tovább, az oltottak meg ahelyett, hogy megmenekültek volna a megbetegedéstől, elkapták a covidot, kórházba kerültek és meghaltak...

Amúgy Ausztráliával kapcsolatban nem mondta a doki, hogy tele voltak a kórházak. De, ha tényleg Ausztráliában élsz, akkor tudsz angolul, és magad is meghallgathatod.


#6

Azt nem tudom, ki ez a dr McCullough, még soha nem hallottam róla ezelőtt semmit, és azt sem tudom, milyen meghallgatás ez pontosan, ahol ezt nyilatkozta, nem néztem utána, de komolynak tűnik.


#7

Mennyire volt súlyos a megbetegedése a kórházba került oltottaknak? Hát annyira, hogy belehaltak. Ha nem kapták volna meg előtte a 3, vagy több vakcinát, akkor lehet, még ma is élnek.

2023. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem hallgatni meg, mert mar regen lejart lemez.


71-103 evesek voltak akik elhunytak. Atlagos eletkor 86.

Mindegyiknek volt mar valami fele koros betegsege.

Az atlag eletkor Ausztraliaban 82-86.

Ugyhogy teljesen mindegy hogy be voltak oltva e vagy sem.

Amugy Ausztralia meg mindig nem erte el a 99% beoltottak szamat.

2023. jún. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!